Tornooien en kampioenschappen

!!!!!Inschrijven in de club bij trainer Jacques of mail mij !!!!!

(inschrijvingen voor onze leden tot en met 12 jaar zijn gratis)

Provinciale kalender trainingen in 2023-2024

Provinciale randori trainingen U11-U13

Provinciale Kata trainingen

Regionale randori trainingen U18

Talenten trainingen U15

 

 

WEDSTRIJDEN 2023-2024

          Deelnemers & uitslagen
Zaterdag 16/09/2023 Inter. Brabant Open 2023 Tervuren U15/U21  
Zondag 17/09/2023 Inter. Brabant Open 2023 Tervuren U18  
Zondag 24/09/2023 Inter. Wachtebeke Wachtebeke U15/U18/U21+  
Zaterdag 30/09/2023 Inter. Oud-Turnhout Oud-Turnhout U15/U18/U21+ Lennart (2de) & Lars (5de)
Zondag 1/10/2023 Inter. Oud-Turnhout Oud-Turnhout U11/U13  
Zaterdag 7/10/2023 Inter. Tornooi van de fruitstreek St. Truiden U15/U18/U21+ Lennart (1ste) & Lars (ziek)
Zondag 8/10/2023 Inter. Tornooi van de fruitstreek St. Truiden U9/U11/U13  
Zaterdag 14/10/2023 inter. G-judotornooi van JC Mori-No-Otoko Herenthout Herenthout G-judoka's Kristof (2de) & Olivier (2de)
Zondag 15/10/2023 Jeugdtrofee Thibaut van Roeyen Zwijndrecht U14/U17  
Zaterdag 21/10/2023 Open Vlaamse Kampioenschappen senioren Deinze U18/U21+ samen  
Zaterdag 4/11/2023 Krekeltornooi Lokeren G-JUDO Olivier (1ste)
Zaterdag 25/11/23 Nihon Dutch Open Shenshu - aangepast judo en VI-judo Venray NL G-JUDO Olivier (1ste)
Zaterdag 2/12/2023 Tornooi Zelem Zelem U9/U11/U13  
Zaterdag 6/01/2023 Internationaal Tornooi "De Trofee van de Donderslag" + Ne Waza Oudsbergen - Meeuwen U15/U18/U21+ Lars & Lennart (beiden ziek)
Zondag 7/01/2023 Internationaal Tornooi "De Trofee van de Donderslag" Oudsbergen - Meeuwen U9/U11/U13  
Zondag 14/01/2024 Trofee van de Demer Diepenbeek U9/U11/U13  
Zaterdag 20/01/2024 Trofee van de Provincie Antwerpen Oud-Turnhout U15/U18/U21+  
Zaterdag 27/01/2024 Jeugdtrofee van de Mijnstreek Genk U9/U11/U13  
Zondag 4/02/2024 Limburgse Kampioenschappen + SHIAI Zonhoven U15/U18/U21 Lennart (Limburgs kampioen) & Lars (2de)
Zaterdag 10/02/2024 Vlaamse Kampioenschappen jeugd - weging Zele U15/U18/U21 Lars (5de) & Lennart (1ste wedstrijd verloren, nog wat ziek)
Zaterdag 17/02/2024 Belgisch Kampioenschap - weging Herstal U15/U18/U21  
Zaterdag 24/02/2024 International Antwerp Open U18/+18 Stabroek U18/+18 Lars (1ste)
Zondag 25/02/2024 18° Tornooi van de Getevallei Geetbets U9/U11/U13  
Zaterdag 2/03/2024 1ste Kiiroi Cup Geel - randoridag Geel U9/U11/U13  
Zondag 17/03/2024 Internationaal G- Judo "Tornooi Trofee van de Donderslag" Oudsbergen-Meeuwen G-JUDO Olivier (3de)
Zondag 24/03/2024 Open van Zaventem – regenboogtornooi Zaventem U18/U21 lennart (1ste) & Lars (2de)
Zondag 7/04/2024 Zeventiende Olympia Trophy Zonhoven U9/U11/U13 Bastien (3de)
Zaterdag 13/04/2024 Tornooi van Moorsele Instaptornooi U15, U18+ Groen-Blauw, U18+ Bruin-Zwart Moorsele U15/ U18+  
Zaterdag 20/04/2024 10e Night Store Trofee voor jongeren Lummen U9/U11/U13  
Zondag 21/04/2024 10e Night Store Trofee Lummen U15/ U18+  
Zondag 28/04/2024 3de Mansio Cup Meise U15/U18/U21+  
Zondag 5/05/2024 Meitornooi Koersel U11/U13  
Woensdag 8/05/2024 Special Olympics Belgium Opening La Louvière G-judo  
Donderdag 9/05/2024 Special Olympics Belgium Weging en skils Blz 32 La Louvière G-judo  
Vrijdag 10/05/2024 Special Olympics Belgium Wedstrijden Blz 32 La Louvière G-judo Kristof (zilver) & Olivier (goud)
Zaterdag 11/05/2024 Special Olympics Belgium Sluiting La Louvière G-judo  
Zondag 12/05/2024 Ippon trophy Antwerpen Merksem U21+ Lars (geblesseerd) & Lennart (1 kamp gewonnen)
Zaterdag 25/05/2024 Open Vlaams-Kampioenschap G-judo Berlare G-judo Kristof (zilver) & Olivier (goud)
           
           
           
           
           
           
           

 

WEDSTRIJDEN 2022-2023

          Deelnemers & uitslagen
Zaterdag 17/09/2022 Brabant Open U15-U21+ Tervuren U15-U21+ Robbe (5de)
Zondag 18/09/2022 Brabant open U18 Tervuren U18 Lars(5de) & Lennart (5de)
Zaterdag 24/09/2022 Beker van Oud Turnhout Oud Turnhout U15-U18-U21+ Lars (2de) & Lennart (3de)
Zondag 25/09/2022 Ontmoeting Beker van Oud Turnhout Oud Turnhout U11-U13  
Zondag 9/10/2022 Tornooi Dames en Heren Lendelede U15-U18  
Zondag 16/10/2022 Jeugdtrofee Thibaut van Roeyen Zwijndrecht U14-U17 Lars (3de) & Lennart (3de)
Zaterdag 22/10/2022 Open Vlaams Kampioenschap Beveren U18 + U21+ samen  
Zaterdag 5/11/2022 20ste Krekeltornooi Lokeren G-judo Kristof (1ste) & Olivier (1ste)
Zondag 6/11/2022 Open Breda Breda Nederland U18 Lars (1ste) & Lennart (5de)
Zaterdag 12/11/2022 Jeugdontmoeting Zelem U9-U11-U13  
Zaterdag 19/11/2022 Callantcup Gent Ploegen Lars, Lennart & Stefan
Zaterdag 26/11/2022 NIHON Dutch Open G-judo Venray Nederland G-judo Kristof (2de) & Olivier (2de)
Zaterdag 10/12/2022 Dag van de Trainer Gent    
Zaterdag 10/12/2022 Bèrke Bemelmans Ontmoeting Dilsen-Stokkem U9-U11-U13 Noah (2de), Siel (3de) & Theo (3de)
Zondag 11/12/2022 Bèrke Bemelmans Tornooi Dilsen-Stokkem U14-U17-U18-U21+  
Zaterdag 7/01/2023 19de Internationaal Tornooi “Trofee van de Donderslag” Meeuwen-Gruitrode (Oudsbergen) U15-U18-U21+ Robbe(7de), Lars(5de) & Lennart(3de)
Zondag 8/01/2023 30ste Internationaal Tornooi “Trofee van de Donderslag” Meeuwen-Gruitrode (Oudsbergen) U11-U13 Noah (2de), Ilyas (3de) & Arjen (3de)
Zondag 8/01/2023 7de Internationaal G – Tornooi “Trofee van de Donderslag” Meeuwen-Gruitrode (Oudsbergen) G-judo Olivier (3de) & Kristof (2de)
Zater & zondag 14-15/01/2023 Matsuru dutch open Eindhoven U18 Lars(3de) & Lennart(5de)
Zondag 15/01/2023 Trofee van de Demer Diepenbeek U11-U13 Noah (2de), Theo (3de), Ilyas (3de) & Arjen (3de)
Zaterdag 21/01/2023 Trofee van de provincie Antwerpen Oud Turnhout U15-U18-U21+ Robbe (5de)
Zondag 22/01/2023 Trofee van de provincie Antwerpen Oud Turnhout U11-U13  
Zaterdag 28/01/2023 Beker van de mijnstreek Genk U9-U11-U13 Theo(3de), Ilyas(3de), Arjen(3de) & Siel(3de)
Zondag 5/02/2023 Kampioenschappen jeugd Limburg + shiai Zonhoven U15-U18-U21 Robbe (3de), Lars (ziek) & Lennart (2de)
Zondag 12/02/2023 Vlaams Kampioenschap jeugd Ingelmunster U15-U18-U21 Robbe (7de) & Lennart (3de)
Zondag 19/02/2023 Belgische Kampioenschappen jeugd Tielt U15-U18-U21 Lennart BRONS
Zondag 26/02/2023 17° Tornooi van de Getevallei Geetbets U9-U11-U13  
Zondag 19/03/2023 Oefenrandori 50 jaar Sint Lambrechts Herk Sint Lambrechts Herk U9-U11 Noah(1ste), Arjen(2de)
Zondag 26/03/2023 4de Mansio Cup Mansio U15-U18-U21+ Lennart(3de) & Robbe(5de)
Zondag 2/04/2023 Zestiende Olympia Trophy Zonhoven U9-U11-U13 Siel (3de)
Zaterdag 8/04/2023 Soeverein Judocup ontmoeting Lommel U9-U11-U13  
Zondag 9/04/2023 Soeverein Judocup Lommel U15-U18-U21+ Lennart (2de) & Robbe (7de)
Zaterdag 15/04/2023 Night Store Trophy Lummen U9-U11-U13 Ilyas (3de), Noah (3de)
Zondag 16/04/2023 9 e Night Store Trofee Lummen U15-U18-U21+ Lennart (2de)
Zaterdag 29/04/2023 10de Prijs Der Noorderkempen Brecht U15-U18  
Zaterdag 6/05/2023 G-judo tornooi Dais Merchtem G-judoka's Kristof (2de) & Olivier (2de)
Zondag 7/05/2023 Meitornooi Koersel U9-U11-U13 Ilyas (3de)
Zondag 21/05/2023 Intern. tornooi Hermee Hermée    
Wo-Do-VR-Za 17-20/05 2023 Special Olympics Belguim Mechelen-Nekkerhal G-judoka's Kristof (zilver) & Olivier (Brons)
           
           
           
           
           
           
           
           
           

WEDSTRIJDEN 2021-2022

          Deelnemers & uitslagen
Zaterdag 18/09/2021 Brabant Open Tervuren U15-U21+ Robbe
Zondag 19/09/2021 Brabant Open Tervuren U18 Lennart (5de) & Lars (5de)
Zaterdag 25/09/2021 Antwerp Open Kids Sporthal Attenhoven U9-U11-U13  
Zaterdag 2/10/2021 Tornooi van Kruishoutem Kruishoutem U18 Lennart (3de) & Lars (3de)
Zondag 10/10/2021 Tornooi Zwijndrecht Zwijndrecht U14-U17  
Zaterdag 16/10/2021 Tornooi Oud Turnhout Oud Turnhout U15-U18-U21+ Lars (1ste), Lennart (3de) en Robbe (3de)
Zondag 17/10/2021 Ontmoeting Oud Turnhout Oud Turnhout U11-U13  
Zondag 24/10/2021 15de Kids ontmoeting Kreasa AFGELAST Houthalen U9-U11-U13  
Zondag 31/10/2021 Limburgse Kampioenschappen Jeugd Zonhoven U15-U18-U21 Robbe (2de), Lars (2de) & Lennart (Limburgs kampioen)
Zaterdag 6/11/2021 20e G-Judo Krekeltornooi Lokeren G-judo Kristof & Olivier (tornooi afgelast)
Zondag 7/11/2021 Jeugdtornooi Zelem Zelem U9-U11-U13 Alessio (gekwetst) & Haytam (4de)
Donderdag 11/11/2021 Open Belgische Kampioenschappen Herstal U21+  
Zaterdag 13/11/2021 Vlaamse Kampioenschappen Nevele U18H Lars (5de) & Lennart (7de)
Zondag 14/11/2021 Vlaamse Kampioenschappen Nevele U15H Robbe (5de)
Zaterdag 4/12/2021 Belgische Kampioenschappen jeugd Herstal U15H-U18H  
Zaterdag 11/12/2021 International Bèrke Bemelmans Tournament Dilsen U9-U11-U13 Alessio (2de) & Haytam (4de)
Zondag 12/12/2021 International Bèrke Bemelmans Tournament Dilsen U14-U17-U18-U21  
Zondag 19/12/2021 Vriendschappelijke ontmoeting Diepenbeek U9  
Zaterdag 8/01/2022 Intern. tornooi "Trofee van de Donderslag" geannuleerd Meeuwen-Gruitrode U15-U18-U21+ Lennart, Lars & Robbe
Zondag 9/01/2022 Intern. tornooi "Trofee van de Donderslag" geannuleerd Meeuwen-Gruitrode U11-U13 Alessio, Haytam & Lena
Zondag 9/01/2022 Intern. tornooi "Trofee van de Donderslag" geannuleerd Meeuwen-Gruitrode G-judoka's Olivier & Kristof
Zondag 16/01/2022 Vriendschappelijke ontmoeting geannuleerd Diepenbeek U11-U13 Alessio, Haytam, Lena, Siel & Theo
Zaterdag 22/01/2022 Jeugdtrofee van de provincie Antwerpen geannuleerd Oud-Turnhout U15-U18-U21+  
Zondag 23/01/2022 Jeugdtrofee van de provincie Antwerpen geannuleerd Oud-Turnhout U11-U13  
Zondag 23/01/2022 20th International Rotterdam Tournament geannuleerd Rotterdam U18  
Zondag 6/02/2022 Limburgse Kampioenschappen Zonhoven U15-U18-U21 Lennart (3de), Lars 3de) & Robbe Limburgs Kampioen!!!
Zondag 6/02/2022 Shiai Zonhoven 1ste Kyu

Lennart & Lars

Zaterdag 12-13/02/2022 Vlaamse Kampioenschappen Deinze U15-U18-U21 Lennart (3de), Lars (7de) en Robbe (10de)
Zaterdag 19/02/2022 Belgische Kampioenschappen Tielt U15-U18-U21 lennart BRONS
Zaterdag 26/02/2022 Izegem Open 4 Kids Izegem U9-U11-U13  
Zondag 27/02/2022 Izegem open Rankingtornooi U15 Izegem U15  
Zondag 27/02/2022 Bijscholing trainer Mortsel   Jacques
Zondag 27/02/2022 16° tornooi van de Getevallei Geetbets U9-U11-U13  
Zaterdag 5/03/2022 17de intern. jeugdtornooi Ingelmunster U15-U18-U21+  
Zaterdag 12/03/2022 Tornooi van de Fruitstreek St. Truiden U15-U18-U21+ Lars (2de), Lennart (5de) & Robbe (5de)
Zondag 13/03/2022 Tornooi van de Fruitstreek jeugd St. Truiden U9-U11-U13 Alessio (3de) & Haytam (3de)
Zaterdag 26/03/2022 2de G-judotornooi Berlare G-judo Kristof (1ste) & Olivier (1ste)
Zondag 3/04/2022 olympia Trophy Zonhoven Zonhoven U9-U11-U13 Alessio (3de), Haytam (2de) en Theo (3de)
Zaterdag 16/04/2022 Night Store Trofee voor jongeren Lummen U9-U11-U13 Alessio (3de), Haytam (2de), Theo 3de) en Siel (ziek)
Zondag 17/04/2022 8° Night Store Trofee Lummen U15-U18 lars (4de), Lennart (1ste)& Robbe (4de)
Zaterdag 23/04/2022 9de prijs der noorderkempen Malle U15-U18 lars (1ste), Lennart (1ste) & Robbe (ziek)
Zondag 24/04/2022 9de prijs der noorderkempen
Malle U11-U13  
Zaterdag 7/05/2022 7de Open bekers van Gent Gent U15-U18-U21+  
Zaterdag 14/05/2022 Antwerp judo Tour 2022 Merksem U15-U18  
Zondag 15/05/2022 Antwerp judo Tour 2022 Merksem U11-U13-U18+  
Woe - Zaterdag 25-28/05 2022 Special Olympics Belgium Ottignies.... G-judo Kristof (3de) & Olivier (2de)
zondag 29/05/2022 Tornooi Neupré Neupré U18 Lars (1ste) & Lennart (1ste)
Zondag 26/06/2022 47ste Internationaal Judo Toernooi Venray U18 Lars (2 wedstrijden gewonnen) & Lennart (1 wedstrijd gewonnen)
  24-26/06/2022 WK Politie & brandweer Rotterdam   Dimitri Brons
           
           
           
           
           

WEDSTRIJDEN 2019-2020

          Deelnemers & uitslagen
Zaterdag 31/08/2019 sport@hasselt - Kol. Dusardplein Hasselt iedereen start opbouw stand 11u30 - start sport@hasselt 13u30 - start demonstratie 15u30
Zaterdag 21/09/2019 Minipot van Olen Olen U11/U13 (I+B) Robbe (2de)
Zaterdag 21/09/2019 Brabant Open Tervuren U15/U21+ (I+B) Lennart (3de) & lars (5de)
Zaterdag 28/09/2019 Ranking tornooi "de Pot van Olen" Olen U15 (I+B) Lennart (2de) & lars (7de)
Zaterdag 5/10/2019 14de Internationaal G-judo Tornooi Herenthout G-judo (I+B) Kristof & Olivier
Zaterdag 5/10/2019 Ranking tornooi Hainaut Cup Hainaut U15 (I+B) Lennart (uitgeschakeld) & lars (7de)
Zondag 13/10/2019 Limburgse Kampioenschappen Schoten (Antwerpen) 18+  
Donderdag 17/10/2019 Europameisterschaften ID-Judo 2019 Keulen (Duitsland) G-judo Kristof
Vrijdag 18/10/2019 Europameisterschaften ID-Judo 2019 Keulen (Duitsland) G-judo Kristof
Zaterdag 19/10/2019 Europameisterschaften ID-Judo 2019 Keulen (Duitsland) G-judo Kristof is EUROPEES KAMPIOEN
Zondag 20/10/2019 Europameisterschaften ID-Judo 2019 Keulen (Duitsland) G-judo Kristof
Zondag 20/10/2019 13de kids ontmoeting Houthalen U9/U11/U13 (I+B) Robbe (2de)
Zondag 20/10/2019 Jeugdtrofee Thibaut van Roeyen Zwijndrecht U14/U17 (I+B) Lennart (3de) & lars (7de)
Zondag 3/11/2019 Jeugdontmoeting Zelem U9/U11/U13 (I+B) Robbe (3de)
Zondag 3/11/2019 Open Breda Breda U15 (I+B) Lennart (1 wedstrijd gewonnen) & lars (4de)
Zondag 1/12/2019 Ippon-Trophy-Antwerp4kids Merksem U11/U13 (I+B)Robbe (2de)
Zondag 1/12/2019 Tournoi des jeunes du JC Sint Gilles Ukkel U15 (TI) Lennart (1ste) & lars (2de)
Zaterdag 21/12/2019 5e Bèrke Bemelmans ontmoeting Dilsen-Stokkem U9/U11/U13 (I+B) Robbe (3de)
Zondag 22/12/2019 6e Bèrke Bemelmans Tornooi Dilsen-Stokkem U14/U17 (I+B) Lennart (1ste)
Zaterdag 4/01/2020 Int. Trofee van de Donderslag Oudsbergen U15/U18/U21+ (I+B) Lennart (1ste)
Zondag 5/01/2020 Int. Ontmoeting van de Donderslag Oudsbergen U11/U13 (I+B) Robbe (1ste)
Zondag 5/01/2020 Int. G-tornooi Trofee van de Donderslag Oudsbergen G-judo (I+B) Olivier (3de)
Zondag 12/01/2020 Matsuru Dutch Open Espoir Ranking U15 Eindhoven (nl) U15 (I+B) Lennart (1ste wedstrijd verloren)
Zondag 12/01/2020 Jeugdontmoeting Diepenbeek U11/U13 (I+B) Robbe (3de)
Zaterdag 18/01/2020 Jeugdtrofee Antwerpen Oud Turnhout U15/U18/U21+ (I+B) Lennart (1ste)
Woensdag 22/01/2020 MOEV Scholenkampioenschappen Hasselt Vanaf U13 Lennart (1ste) en Robbe (2de)
Zaterdag 25/01/2020 Beker van de Mijnstreek Genk U9/U11/U13 (I+B) Robbe (1ste)
Zondag 26/01/2020 Limburgs Kampioenschappen Genk U15/U18/U21 (I+B) Lennart (1ste) Limburgs Kampioen
Zaterdag 9/02/2020 Vlaamse Kampioenschappen ranking U15 Tielt U15/U18/U21 Lennart (1ste) Vlaams Kampioen
Zaterdag 15/02/2020 Belgische Kampioenschappen Ranking U15 Herstal U15/U18/U21 Lennart (1ste) BELGISCH KAMPIOEN
zaterdag 22/02/2020 2de Vlaams-Brabantse Ontmoeting Geetbets U11/U13 (I) Robbe (2de), Alessio (2de) & Haytam (2de)
Zondag 23/02/2020 Challange Michael Fontesse Florennes U15/U18/U21+ Lars (1ste) & Lennart (1ste)
Zondag 1/03/2020 Izegem open Ranking U15 Izegem U15 (I+B) Lennart (3de) & Lars (5de)
Zondag 8/03/2020 15de Julicher Rurauen-Cup 2020 Bezirk (Duitsland) U15/U18/U21+ (TP) Lennart (1ste) & Lars (3de)
Zaterdag 14/03/2020 Tornooi van de Fruitstreek - AFGELAST St. Truiden U15/U18/U21+  
Zondag 15/03/2020 Jeugdtornooi van de Fruitstreek - AFGELAST St. Truiden U9/U11/U13  
Zondag 22/03/2020 G-judo tornooi - AFGELAST Gooik G-judo  
Zondag 29/03/2020 10de Maaseikse jeugdontmoeting - AFGELAST Neeroeteren U11/U13  
Zaterdag 04/04/2020 Ippon La Louvière Belgique - AFGELAST La Louvière U15/U18+  
Zondag 5/04/2020 Olympia Trophy - AFGELAST Zonhoven U9/U11/U13  
Zaterdag 11/04/2020 Ontmoeting Soeverein Judocup - AFGELAST Lommel U9/U11/U13  
Zondag 12/04/2020 Intern. Soeverein Cup - AFGELAST Lommel U15/U18/U21+  
Zaterdag 18/04/2020 Tori Beauvechain (Wallonië) Ranking U15 - AFGELAST Waver U15  
Zaterdag 18/04/2020 Ontmoeting Night Store Trophy - AFGELAST Lummen U11/U13  
Zaterdag 18/04/2020 Ontmoeting Night Store Trophy U9 - AFGELAST Lummen U9  
Zondag 19/04/2020 Night Store Trophy - AFGELAST Lummen U15/U18 ploegen  
Zaterdag 25/04/2020 4de Vlaams-Brabantse jeugdontmoeting - Meise - AFGELAST Wolvertem U9/U11/U13  
Zondag 26/04/2020 Mancio Cup - AFGELAST Wolvertem U15/U18/U21+  
Zaterdag 2/05/2020 7de Open Bekers van Gent Gent U15/U18/U21+  
Zondag 3/05/2020 Mei Ontmoeting Koersel U9/U11/U13  
Zaterdag 9/05/2020 Beker der Kempen Herentals U15/U18/U21+  
Zaterdag 9/05/2020 Internat. Houvast Tornooi Mierlo    
Zaterdag 9/05/2020   Hermée    
Zondag 10/05/2020 ontmoeting Beker der Kempen Herentals U9/U11/U13  
Zondag 17/05/2020 Ippon Trophy Ranking U15 Merksem U15  
Donderdag 21/05/2020 Special Olympics Belgium - AFGELAST Antwerpen G-judo  
Vrijdag 22/05/2020 Special Olympics Belgium - AFGELAST Antwerpen G-judo  
Zaterdag 23/05/2020 Appeltornooi St. Truiden G-judo  
Zondag 24/05/2020 U9 Ontmoeting Jigo Riemst - Millen U9  
Zondag 24/05/2020   Beyne (Luik)    
  30/05/2020   Neupré (Luik)    
  31/05/2020 Kaizen Tournament Echt (nl)    
  6/06/2020   Venray    
           
           
           
           
           
           

WEDSTRIJDEN 2018-2019

          Deelnemers & uitslagen
Zaterdag 25/08/2018 sport@hasselt - Kol. Dusardplein Hasselt iedereen start opbouw stand 10u30 - start sport@hasselt 13u30 - start demonstratie 15u30
Zaterdag 1/09/2018 Start seizoen met de provinciale training Hasselt U11/U13 Sporthal Alverberg om 14u00
Zaterdag 22/09/2018 Mini Pot van Olen Olen U11/U13 Lennart (1ste), Lars (1ste) & Robbe (2de)
Zaterdag 7/10/2018 Beker van Oud Turnhout Oud-Turnhout U11/U13 Lennart (1ste), Lars (1ste) & Robbe (2de)
Zondag 14/10/2018 Prov. Kampioenschappen Limburg Zonhoven U18/U21+  
zaterdag 20/10/2018 13de internationaal G-judo tornooi Herenthout G-judo Olivier (1ste) & Kristof (3de)
Zondag 21/10/2018 12de Kidstornooi Houthalen Houthalen U11/U13 lennart (1ste), Lars (1ste) & Robbe (1ste)
Zondag 4/11/2018 Jeugdontmoeting Zelem U11/U13 lennart (1ste), Lars (1ste) & Robbe (3de)
Zondag 11/11/2018 Vlaamse Interprovinciale ploegenkampioenschappen Nevele U13 Lars (al zijn wedstrijden gewonnen)
Zaterdag 17/11/2018 Gallant Cup     Dimitri, Niels & Stefan
Zondag 18/11/2018 Gallant Cup     Dimitri, Niels & Stefan
Zaterdag 24/11/2018 Gallant Cup     Dimitri, Niels & Stefan
Zondag 25/11/2018 Gallant Cup     Dimitri, Niels & Stefan
Zaterdag 1/12/2018 Prov. ontm. Limburg Dilsen-Stokkem U9/U11/U13 lennart (1ste), Lars (1ste) & Robbe (1ste)
zaterdag 8/12/2018 G-judo Krekeltornooi Lokeren G-judoka's Olivier (2de) & Kristof (2de)
zaterdag 15/12/2018 Bijscholing leraars Gent    
Zaterdag 22/12/2018 Berke Bemelmans ontmoeting Dilsen-Stokkem U9/U11/U13 lennart (1ste), Lars (1ste) & Robbe (1ste)
Zondag 23/12/2018 Berke Bemelmans tornooi Dilsen-Stokkem U14/U17 lennart (1ste), Lars (1ste) & Carl (1ste wedstrijd verloren)
Zaterdag 5/01/2019 Internationaal NE-WAZA TORNOOI Meeuwen-Gruidrode 2004 en vroeger  
Zaterdag 5/01/2019 Internationaal Trofee van de Donderslag Meeuwen-Gruidrode U15/U18/U21+ lars (2de) en Lennart (3de)
Zondag 6/01/2019 Internationaal Trofee van de Donderslag JEUGD Meeuwen-Gruidrode U11/U13 Robbe (3de)
Zondag 6/01/2019 Internationaal Trofee van de Donderslag G-JUDO Meeuwen-Gruidrode G-judoka's Kristof (1ste) en Olivier (1ste)
Zondag 13/01/2019 Trofee van de Demer Diepenbeek U11/U13 Robbe (3de)
Woensdag 16/01/2019 Vlaamse scholenkampioenschappen MOEV Hasselt vanaf U13 lars (2ste), Lennart (1de) en Robbe (3de)
Zaterdag 26/01/2019 Trofee van Antwerpen Oud Turnhout U15/U18/U21+ Lennart (1ste) en Lars (2de)
Zaterdag 2/02/2019 Beker van de Mijnstreek Genk U9/U11/U13 Robbe (3de),Haytam (2de) en Alesio (3de)
Zondag 3/02/2019 Limburgse Kampioenschappen Genk U15/U18/U21 Lennart (1ste) en Lars (2de)
Zondag 10/02/2019 Vlaamse Kampioenschapprn Tielt U15/U18/U21 Lennart (5de) en Lars (7de)
Zaterdag 2/03/2019 Jeugdontmoeting Herenthout Herenthout U11/U13  
2 weken 8/03-23/03/2019 SPECIAL OLYMPICS WORLD GAMES ABU DHABI   BRONS VOOR KRISTOF
Zondag 10/03/2019 Oefenrandori "Willy Gielen" Diepenbeek geb./10/11/12/13 Xabi (1de)
Zondag 17/03/2019 9e Maaseikse ontmoeting Maaseik U11/U13 Robbe (3de)
Zaterdag 30/03/2019 Tornooi van de Fruitstreek St Truiden U15/U18/U21+ Lars (2de) & Lennart (1ste)
Zondag 31/03/2019 Tornooi van de Fruitstreek JEUGD St Truiden U11/U13 Robbe (2de)
Zondag 31/03/2019 G-Tornooi Gooik Dais Gooik G-judo Kristof (3de) & Olivier (1ste)
Zondag 7/04/2019 “ Veertiende Olympia Trophy ” Zonhoven U9/U11/U13 Xabi (4de) & Robbe (2de)
Zaterdag 13/04/2019 Soeverein judocup jeugd Lommel U11/U13 Robbe (3de)
Zondag 14/04/2019 Soeverein judocup Lommel U15/U18/U21+ Lars (1ste wedstrijd verloren) & Lennart (5de)
Zaterdag 20/04/2019

Vijfde Night Store ontmoeting

Lummen U9 Xabi (3de)
Zaterdag 20/04/2018 Tori Beauvechain Basse-Wavre U15/U18/U21+ Lars (verloren) & Lennart (3de)
Zaterdag 20/04/2019 Zevende Night Store trofee voor jongeren Lummen U11/U13 Robbe (3de), Alessio (3de) & Haytam (3de)
Zondag 21/04/2019 Zevende Night Store trofee Lummen U15/U18 Lars (3de) & Lennart (1ste)
Woensdag 1/05/2019 Interprovinciale ploegenkampioenschappen   U15 Lars & Lennart (Limburgse ploeg U15 is Belgisch Kampioen)
Zondag 5/05/2019 Meitornooi Koersel U11/U13 Robbe (3de)
Zondag 5/05/2019 6de Hermee cup Hermee U11/U13/U15/U18/U21+ Lars (5de) & Lennart (3de)
Zaterdag 11/05/2019 Beker der Kempen Herentals U15/U18/U21+ Lars (5de) & Lennart (3de)
zondag 12/05/2019 Beker der Kempen Herentals U9/U11/U13 Xabi (3de), Guus (2de), Luuk (3de) & Robbe (1ste)
Zaterdag 18/05/2019 Appeltornooi St. Truiden G-judo Kristof (2de) & Olivier (1ste)
Zondag 19/05/2019 Ippon Trophy Antwerpen Deurne U15/U18 Lars (5de) & Lennart (5de)
Zondag 19/05/2019 Ontmoeting Riemst U9 Xabi (3de), Guus (1ste) & Luuk (2de)
Zondag 26/05/2019 Neupré Neupré U15 Lars (1ste) & Lennart (2de)
woe-do-vr-za 29-01/05-06/2019 Special Olympics Belgium St. Niklaas G-judo Kristof (2de) ZILVER
           
           
           
           
           

WEDSTRIJDEN 2017-2018

          Deelnemers & uitslagen
           
Zaterdag 16/09/2017 Lennik Lennik U11/U13  
Zondag 17/09/2017 Pot van Olen Olen U18/U21+ Niels (5de)
Zaterdag 23/09/2017 Open Brabant Tervuren U21+ Niels (geblesseerd)
Zondag 24/09/2017 Minipot van Olen Olen U11/U13 Lars (1ste) & Lennart (1ste)
Zaterdag 7/10/2017 G-judotornooi Mori-no-Otoko Herenthout   Olivier (1ste) & Kristof (ziek)
Zondag 8/10/2017 Provinciale Kampioenschappen Limburg Schoten U18+ Niels (Geblesseerd)
Zondag 15/10/2017 10de Kids judo ontmoeting Houthalen U11/U13 Lennart (2de), Lars (1ste) en Robbe (3de)
Donderdag 19/10/2017 First World Championships G-Judo Keulen (Duitsland)   Kristof
Vrijdag 20/10/2017 First World Championships G-Judo Keulen (Duitsland)   Kristof
Zaterdag 21/10/2017 First World Championships G-Judo Keulen (Duitsland)   Kristof
zondag 22/10/2017 First World Championships G-Judo Keulen (Duitsland)   Kristof - VICEWERELDKAMPIOEN (FB Kon. judo club Hasselt)
Zondag 22/10/2017 Ontmoeting Oud Turnhout Oud Turnhout U11/U13 Lars (1ste) en Lennart (1ste)
Zondag 5/11/2017 Ontmoeting Zelem Zelem U11/U13 Lars (1ste), Lennart (1ste) & Robbe (3de)
Zaterdag 18/11/2017 Interclub   U18+  
Zondag 19/11/2017 Interclub   U18+ Dimitri en Niels bij de ploeg van Lummen
Zaterdag 25/11/2017 Interclub   U18+ Stefan bij de ploeg van Meeuwen - Gruitrode
Zaterdag 25/11/2017 G-judo Krekeltornooi (nieuw adres: sportlaan 2) Lokeren   Kristof (2de) & Olivier (1ste)
Zondag 26/11/2017 Interclub   U18+  
Zaterdag 2/12/2017 Prov. Ontmoeting Limburg Lanklaar-Dilsen U9/U11/U13 Lars (1ste), Lennart (1ste) en Robbe (3de)
Zaterdag 16/12/2017 Berke Bemelmans tornooi Lanklaar-Dilsen U9/U11/U13 Lars (1ste), Lennart (3de) en Robbe (3de)
Zondag 17/12/2017 Bijscholing leraren     Jacques
Zondag 7/01/2018 25ste Ontmoeting Trofee van de Donderslag Meeuwen-Gruitrode U11/U13 Lars (2de), Lennart (1ste) en Robbe (1ste)
Zondag 7/01/2018 G-Ontmoeting Trofee van de Donderslag Meeuwen-Gruitrode   Kristof (2de) en Olivier (1ste)
Zondag 14/01/2018 Trofee van de Demer Diepenbeek U11/U13 Lars (1ste), Lennart (2de) en Robbe (2de)
Woensdag 17/01/2018 SVS Scholenkampioenschappen Hasselt   Lennart (1ste)
Zaterdag 3/02/2018 Beker van de Mijnstreek Genk U11/U13 Lars (1ste) en Lennart (1ste)
  24/02/2018 Ontmoeting Izegem open Izegem U11/U13 lars (2de), Lennart 1ste) en Robbe (3de)
Zondag 25/02/2018 Prov. ontmoeting Brabant Rummen-Geetbets U11/U13 Robbe (2de) en Jade (3de)
Zondag 11/03/2018 Beker der Kempen Herentals U11/U13 lars (2de), Lennart (1ste) en Robbe (2de)
Zaterdag 17/03/2018 Algemene Vergadering VJF      
Zondag 18/03/2018 Tornooi Maaseik Maaseik U11/U13 lars (1ste) , Lennart (1ste) en Robbe (2de)
Zondag 25/03/2018 Tornooi van de Fruitstreek St. Truiden U11/U13 lars (1ste), Lennart (1ste), Robbe (3de) en Jade 3de)
Zaterdag 31/03/2018 Tornooi Herenthout Herenthout U11/U13 lars (2de), Lennart (1ste) en Robbe (1ste)
Zondag 1/04/2018 Tornooi Olympia Trophy Zonhoven U11/U13 lars (1ste), Lennart (1ste), Robbe (1ste) en Bram (3de)
Zaterdag 7/04/2018 Soeverein judo cup Lommel U11/U13 lars (1ste), Lennart (1ste), Robbe (1ste)
Zondag 15/04/2018 15de open international Waver U11/U13 lars (1ste), Lennart (1ste) en Robbe (2de)
Zaterdag 21/04/2018 Nihgt Store Trophy Lummen U9/U11/U13 lars (ziek), Lennart (1ste) en Robbe (2de)
Zaterdag 21/04/2018 13de Europees G-judotornooi Gent G-judo Kristof (1ste) en Olivier (1ste)
Zondag 29/04/2018 Prijs der Noorderkempen Westmalle U11/U13

lars (ziek), Lennart (1ste) en Robbe (2de)

Zondag 6/05/2018 Meitornooi Koersel U11/U13 lars (1ste), Lennart (1ste), Jonas (3de) en Robbe (1ste)
Woensdag 9/05/2018 Special Olympics Belgium Doornik-Moeskroen G-judo  
Donderdag 10/05/2018 Special Olympics Belgium Vertrek Alverberg om 8.00u Doornik-Moeskroen G-judo  
Vrijdag 11/05/2018 Special Olympics Belgium Vertrek Alverberg om 7.30u Doornik-Moeskroen G-judo Kristof (2de) en Olivier (3de)
Zaterdag 12/05/2018 Special Olympics Belgium Doornik-Moeskroen G-judo  
Zaterdag 12/05/2018 Oefentornooi Diepenbeek U9  
Zaterdag 19/05/2017 5de Hermee cup Hermee U11/U13 lars (1ste), Lennart (1ste) en Robbe (1ste)
Zaterdag 26/05/2018 Appeltornooi St. Truiden G-judo Kristof (2de) en Olivier (1ste)
Zaterdag 2/06/2018 Bijscholing leraren      
Zondag 17/06/2018 Jaarlijks G-JUDO tornooi Gooik G-judo Kristof (2de)
28-29-30/06/2018   Groot internationaal G-judotornooi Zwitserland Uster G-judo Kristof GOUD
           
           

 

WEDSTRIJDEN 2016-2017

< < < <
          Deelnemers & uitslagen
Zondag 18/09/2016 Pot van olen Olen U18/U21+ Niels (5de)
Zondag 18/09/2016 Pot van olen Olen U18/U21+ Niels (5de)
Zaterdag 24/09/2016 Open van Brabant Tervuren U15/U21+ Niels (7de)
Zondag 25/09/2016 Vriendschappelijke ontmoeting Diepenbeek 2007 en later Afgelast
Zondag 25/09/2016 Mini Pot van Olen Olen U11/U13 Islam (1ste), Sayana (3de), Lars(1ste), Lennart (1ste), Mohmad (1ste), Kobe (3de), Tijl (3de),
Zaterdag 8/10/2016 11de G-judotornooi van Herenthout Herenthout G-judoka's Kristof (1ste) & Olivier (1ste)
Zondag 9/10/2016 Limburgse Kampioenschappen Zonhoven U21+ Niels (3de) & Dimitri (3de)
Zaterdag 15/10/2016 Vlaamse Kampioenschappen Tielt U21+ Niels (7de)
Zaterdag 15/10/2016 10de Kreasa Kids tornooi Houthalen U11/U13 Islam (1ste), Sayana (1ste), Lars (1ste), Lennart (1ste), Mohmad (1ste), Tijl (1ste), Kobe (3de), Bram (2de)
Zondag 16/10/2016 Jeugdtrofee Thibaut Van Roeyen Zwijndrecht U14/U17  
Zaterdag 22/10/2016 Beker Van Oud Turnhout De Hoogt 20 Oud Turnhout U11/U13 Islam (1ste), Sayana (1ste), Lars (1ste), Lennart (1ste), Mohmad (1ste)
Zaterdag 5/11/2016 Belgische Kampioenschappen   U21+  
Zondag 6/11/2016 Tornooi Zelem Zelem U11/U13 Islam (1ste), Sayana (1ste), Lars (2de), Lennart (1ste), Mohmad (1ste), Tijl (2de), Kobe (1ste), Bram (2de), Carl (3de)
Vrijdag 11/11/2016 Interprovinciaal tornooi Tervuren Selectie Provincie Islam (al zijn wedstrijden gewonnen)
Zondag 13/11/2016 Oefenrandori Lanaken U10 Yasin (1ste), Nadia (3de) en Igor (3de)
Zaterdag 26/11/2016 G-judotornooi Lokeren G-judoka's Kristof (1ste) & Olivier (1ste)
Zaterdag 26/11/2016 Oefenrandori Riemst U10 Yasin 1ste), Nadia (2de), Igor (1ste)en Hajer (3de)
Zondag 27/11/16 Ippon trophy 4 kids Merksem U11/U13 Islam (1ste), Sayana (1ste), Lars (1ste), Lennart (1ste), Mohmad (1ste) en Carl (3de ziek geworden)
Zaterdag 3/12/2016 Provinciaal tornooi Lanklaar-Dilsen U11/U13 Islam (1ste), Sayana (1ste), Lars (2de), Lennart (1ste), Mohmad (1ste), Tijl (2de), Kobe (3de), Bram (3de) en Nadia (3de)
Zaterdag 3/12/2016   Lanklaar-Dilsen U10 Yasin (1ste)en Igor (2de),
Zondag 4/12/2016 Bijscholing leraars Limburg Lanklaar-Dilsen    
Zondag 4/12/2016 Sinterklaasontmoeting Lichtervelde U11/U13 Mohmad (1ste), Lars (1ste), Lennart (1ste), Islam (1ste) en Sayana (1ste)
Zondag 11/12/2016 Oefentornooi Diepenbeek U10 Yasin (3de), Mathias (3de)
I+B Zaterdag 17/12/2016 Bèrke Bemelmans tornooi en ploegen U18+ AFGELAST Lanklaar-Dilsen U14/U17 - U18+  
Zaterdag 17/12/2016 B.K. judo Politie Leuven    
I+B Zondag 18/12/2016 Bèrke Bemelmans tornooi Lanklaar-Dilsen U11/U13 Islam (1ste), Sayana (1ste), Lars (2de), Lennart (1ste), Mohmad (1ste), Kobe (3de),
I+B Zondag 18/12/2016 Bijscholing leraars Zele    
I+B Zaterdag 7/01/2017 14de Internationaal Tornooi “Trofee van de Donderslag”
Meeuwen-Gruitrode U15/U18/U21+ Islam 1ste wedstrijd met kleinste verschil verloren
Zaterdag 7/01/2017 14de Internationaal NE–WAZA Tornooi Meeuwen-Gruitrode 2002 en vroeger  
I+B Zondag 8/01/2017 25ste Internationaal Tornooi “Trofee van de Donderslag”
Meeuwen-Gruitrode U11/U13 Lars(1ste), Lennart(1ste), Mohmad(1ste), Bram(3de)
I+B Zondag 8/01/2017 2de Internationaal G – Tornooi “Trofee van de Donderslag” Meeuwen-Gruitrode G-judoka's Kristof (2de) & Olivier (3de)
I+B Zondag 15/01/2017 Dutch Open Espoir Eindhoven U15/U18/U21 Islam (1 wedstrijd gewonnen)
I+B Zondag 15/01/2017 Tornooi U11/U13 Diepenbeek U11/U13 Sayana (1ste), Lars(1ste) , Lennart (1ste), Mohmad(1ste) , Tijl (3de), Kobe (2de), Bram (2de) en Nadia (3de)
Woensdag 18/01/2017 SVS Open Scholenkampioenschappen Hasselt 2006 en vroeger Islam (1wedstrijd gewonnen), Lars(1ste) , Lennart (1ste), Mohmad (1ste)
I+B Zaterdag 21/01/2017 Beker der topjudoka's Lokeren U15/U18/U21 Islam (3de)
I+B Zaterdag 28/01/2017 Jeugdtrofee Antwerpen De Hoogt U15/U18 Islam (3de)
I+B Zondag 29/01/2017 Jeugdtrofee Antwerpen De Hoogt U11/U13 Carl (3de), Lars (2de), Lennart (1ste), Mohmad (1ste)
I Zaterdag 4/02/2017 Beker van de Mijnstreek Genk U11/U13 Lars (1ste), Lennart (1ste), Mohmad (1ste)
I+B Zondag 5/02/2017 Limburgse Kampioenschappen Genk U15/U18/U21 Islam (2de)
Zondag 12/02/2017 Vlaamse Kampioenschappen Jeugd Tielt U15 Islam (verloren)
I+B Zaterdag 18/02/2017 10 jarig jubileumtornooi Berlare Overmere G-judo Kristof (3de) & Olivier (2de)
I+B Zaterdag 25/02/2017 11 judotornooi Geetbets U11/U13 Lars (1ste), Lennart (1ste), Mohmad (1ste), Kobe (2de) en Tijl (1ste)
I+B Zondag 26/02/2017 Tornooi "Izegem Open" U15 ranking Izegem U15 Islam (7de)
I+B Zaterdag 4/03/2017 Ontmoeting U11-U13 Herenthout U11/U13 Mohmad (2de)
Zondag 5/03/2017 Ontmoeting St Lambrechts Herk 08/09/10/11 Igor (3de)
Zondag 12/03/2017 Oefenrandori Hamont 08/09/10/11 Igor (3de)
I+B Zondag 12/03/2017 Beker der Kempen U11/U13 Herentals U11/U13 Lars(1ste), Lennart (2de) en Mohmad (1ste)
I+B Zondag 19/03/2017 Ontmoeting U11/U13 Maaseik U11/U13 Lars (2de), Lennart (1ste)
Zondag 26/03/2017 Tornooi van de Fruitstreek St. Truiden U11/U13 Lars (2de), Lennart (1ste)
Zondag 2/04/2017 12de Olympia Trophy Zonhoven U11/U13 Lars (2de), Lennart (2de), en Bram (3de)
Zaterdag 8/04/2017 Internationale Soevereincup Lommel U11/U13 Lars (2de), Lennart (2de)
Zaterdag 22/04/2017 5e Night Store Trofee voor jongeren Lummen U11/U13 Lars (2de), Lennart (1ste), Bram (3de), Tijl (2de)
Zondag 23/04/2017 5e Night Store Trofee Lummen U15/U18/ploegen Niels meegedaan met de ploeg van Lummen
zondag 30/04/2017 Oefenrandori Diepenbeek 08/09/10/11 Igor (2de), Robbe (3de), Norah (1ste ) & Daan (3de)
Zondag 7/05/2017 Meitornooi Koersel U11/U13 Lars (1ste), Lennart (1ste)
zaterdag 13/05/2017 Hermée cup Hermée U11/U13 Lars (2de), Lennart (2de)
zaterdag 13/05/2017 Vriendschappelijke ontmoeting Diepenbeek 08/09/10/11 Igor (3de), Norah (3de) en Daan (3de)
Vrijdag 26/05/2017 Special Olympics Belgium Lommel G-judo Olivier ZILVER en Kristof ZILVER
Zondag 28/05/2017 5de Beker van Vordensteyn      Schoten U11/U13 Lars(2de), Lennart (2de)
           

WEDSTRIJDEN 2015-2016

          Deelnemers & uitslagen
Zaterdag 19/09/2015 Ranking Pot van Olen Olen U15  
Zondag 20/09/2015 Pot van Olen Olen U18/U20+ Volzet
Zondag 27/09/2015 Mini Pot van Olen Olen U11/U13 Lennart (1ste), Lars (3de) Mohmad (2de) en Maximiliaan (2de)
Zaterdag 3/10/2015 2de Open Bekers van Gent Gent U15/U18/U20+ Niels (3de)
Zondag 4/10/2015 Oefenrandori Diepenbeek 06/07/08/09 Kobe (3de), Tijl (3de), Oscar (3de), Lars (1ste)& Lennart (1ste)
Zaterdag 10/10/2015 10de internationaal G-judotornooi Herenthout G-judoka's Kristof (1ste) & Olivier (2de)
Zondag 11/10/2015 Limburgse Kampioenschappen in Schoten Schoten U20+ Niels (2de)
Zaterdag 17/10/2015 Vlaamse Kampioenschappen Dendermonde U20+ Niels (eerste wedstrijd verloren)
Zàndag 18/10/2015 9de Kreasa Kids Tornooi Houthalen U11/U13 Lars (2de), Lennart (2de), Maximiliaan (1ste), Mohmad (1ste), Carl (2de), Islam (1ste) en Bram (3de)
Zaterdag 25/10/2015 Bekers v Oud-Turnhout  Oud-Turnhout U11/U13 Mohmad (1ste)
Zondag 25/10/2015 Oefenrandori Lanaken 05/06/07/08/09/10 Lars (1ste) en Lennart (1ste) Lennart heeft ook de trofee van de beste techniek!
Zaterdag 7/11/2015 Belgische Kampioenschappen Brugge -20+  
Woensdag 11/11/2015 Interprovinciale Ploegenontmoeting U13 Lummen U13 Islam 1wedstrijd gewonnen en 2 op het nippertje verloren
Zaterdag 14/11/2015 Callant Cup + Nat. IC     Dimitri en Niels in de ploeg Lummen in de Nationale afdeling
Zondag 15/11/2015 Callant Cup + Nat. IC     Stefan in de ploeg van Gruidrode in 3de afd. c
Zaterdag 21/11/2015 2de ontmoeting Gigo Riemst Riemst U10  
Zaterdag 21/11/2015 Callant Cup: Gent (incl. Nat. IC) Gent    
Zondag 22/11/2015 Callant Cup: Gent (incl. Nat. IC) Gent    
Zaterdag 28/11/2015 G-judotornooi Lokeren G-judoka's Kristof (2de) & Olivier (2de)
Zondag 29/11/2015 Ippon Throphy for kids Antwerpen U11/U13 Lars (2de), Lennart (1ste), Mohmad (1ste) en Islam (3de)
Zaterdag 5/12/2015 Open Provinciaal tornooi Dilsen-Stokkem U11/U13 Lars (2de), Lennart (2de), Mohmad (1ste), Islam (1ste) en Maximiliaan (1ste)
Zaterdag 5/12/2015 Oefentornooi Dilsen-Stokkem U9  
  6-10/12/2015 Internationaal G-tornooi Sint Petersburg Rusland   Kristof GOUD!!!!!en Jacques (coach)
Zaterdag 19/12/2015 Ontmoeting Lanklaar Dilsen Lanklaar Dilsen U14/U17/U21+  
Zaterdag 19/12/2015 BK Judo Politiebond Leuven   Dimitri is dit jaar organisator
Zondag 20/12/2015 Ontmoeting Lanklaar Dilsen Lanklaar Dilsen U11/U13 Lars (2de), Lennart (1ste), Mohmad (3de), Islam (1ste)en Maximiliaan (2de)
Zaterdag 9/01/2016 13de Internationaal Tornooi “Trofee van de Donderslag” Meeuwen-Gruidrode U15/U18/U20+  
Zaterdag 9/01/2016 13de Internationaal NE – WAZA Tornooi Meeuwen-Gruidrode 2001 en vroeger  
Zondag 10/01/2016 24ste Internationaal Tornooi U11, U13 Meeuwen-Gruidrode U11/U13 Lars(1ste), Lennart(1ste), Mohmad(1ste), Islam(1ste) en Carl(1ste)
Zondag 10/01/2016 1ste Internationaal G – Tornooi Meeuwen-Gruidrode G-judoka's Kristof(3de) & Olivier(3de)
Woensdag 13/01/2016 Vlaamse scholenkampioenschappen SVS Hasselt 2005 en vroeger Islam(1ste) & Maximiliaan(3de)
Zaterdag 16/01/2016 Beker der Topjudoka's Lokeren U15/U18/U20+  
Zondag 17/01/2016 Vriendschappelijke ontmoeting Opglabbeek 07/08/09/10 Nadia(3de) & Igor(3de)
Zaterdag 23/01/2016 Beker van de Mijnstreek Genk U11/U13 Islam(1ste), Nadia(3de), Sayana(1ste), Lars(1ste), Lennart(1ste), Mohmad(1ste) & Bram(2de)
Zondag 31/01/2016 Tornooi PUP/MIN Diepenbeek U11/U13 Islam(1ste), Nadia(3de), Maximiliaan(3de), Sayana(2de), Lars( gekwetst), Lennart(1ste), Mohmad(1ste) & Bram(1ste)
Zondag 21/02/2016 Ofenrandori Hamont 06/07/08/09/10 Nadia(3de) & Igor(3de)
Zaterdag 5/03/2016 Beker der Kempen Herentals U15/U18/U20+  
Zondag 6/03/2016 Beker der Kempen Herentals U11-U13 Lars (1ste), Lennart (1ste), Mohmad (1ste), Islam (1ste), Sayana (1ste)
Zaterdag 12/03/2016 Tornooi van de Fruitstreek St. Truiden U15/U18/U20+  
Zondag 13/03/2016 Tornooi van de Fruitstreek St. Truiden U11/U13 Lars (1ste), Lennart (2de), Mohmad (1ste), Islam (1ste), Sayana (1ste), Maximiliaan (3de), Arno (3de), Nadia (3de) en Carl (3de)
Zondag 20/03 2016 Ontmoeting Maaseik Neeroeteren U11/U13 Lars (1ste), Lennart (1ste), Mohmad (1ste), Islam (1ste), Sayana (1ste), Maximiliaan (1ste)
Zaterdag 26/03/2016 Jaarlijkse ontmoeting Herenthout U11/U13 Lars(1ste), Lennart(1ste), Mohmad (2de), Islam(2de), Sayana(1ste)
Zondag 3/04/2016 Elfde Olympia Tropfy Zonhoven U11/U13 Lars (1ste), Lennart (1ste), Mohmad (1ste), Islam (2de), Sayana (2de), Maximiliaan (3de)
Zaterdag 9/04/2016 Soeverein Judocup Lommel U11/U13 Lars (1ste), Lennart (2de), Mohmad (2de), Islam(1ste) , Sayana (2de), Maximiliaan (3de)
Zondag 10/04/2016 16de G-judomeeting Gooik   Kristof (1ste) & Olivier(1ste)
Zaterdag 16/04/2016 4de Night Store trofee voor jongeren Lummen U11/U13 Lars (1ste), Lennart (1ste), Mohmad (1ste), Islam (1ste), Sayana (1ste), Bram (3de)
Zondag 17/04/2016 4de Night Store trofee Lummen U15/U18  
Zondag 17/04/2016 Ploegentornooi Lummen U18/U20+  
Zondag 24/04/2016 Oefentornooi St. Lambrechts Herk 07-08-09-10 Nadia (1ste) en Igor (3de)
Woensdag 4/05/2016 Special Olympics Nationale Spelen La Louviëre    
Donderdag 5/05/2016 Special Olympics Nationale Spelen La Louviëre    
Vrijdag 6/05/2016 Special Olympics Nationale Spelen La Louviëre    
Zaterdag 7/05/2016 Special Olympics Nationale Spelen vertrek Alverberg 8.00u La Louviëre   Olivier(2de) en Kristof(1ste)
Zondag 8/05/2016 Meitornooi Koersel U11/U13 Lars(1ste), Lennart(1ste), Mohmad(1ste), Islam(1ste), Sayana(1ste), Maximiliaan(3de), Bram(2de), Carl(2de)l, Kobe(2de) en Tijl(3de)
Zondag 15/05/2016 Internationaal Tornooi Hermée U11/U13 Lars(1ste), Lennart(1ste), Mohmad(1ste), Islam(2de), Sayana(1ste), Maximiliaan(3de), en Carl(3de)
Zondag 29/05/2016 Vriendschappelijke ontmoeting Diepenbeek 07/08/09/10  
Zaterdag 4/06/2016 Bijscholing Leraars Zele    
Zondag 5/06/2016 3de ontmoeting voor jongens en meisjes Millen (Riemst) U10 Nadia(2de) en Igor(2de)
Zaterdag 18/06/2016 G-judo tornooi Bazel    
           

 

 

WEDSTRIJDEN 2014-2015

 

        Uiterste datum   Deelnemers & uitslagen
        inschrijving    
< < < <
Donderdag 18/09/2014 Special Olympics Europese Spelen Antwerpen     Kristof Zilver!!!! Vicekampioen van Europa
Zaterdag 20/09/2014 Pot van Olen rankingtornooi Olen 12/09/2014 U15  
Zondag 21/09/2014 Pot van Olen Olen 12/09/2014 U18-U21 Kamil (5de), Niels (7de), Stefan (5de) en Nicky (7de)
Zaterdag 27/09/2014 Pot van Olen Tervuren 20/09/2014 U15-U18-U21  
Zondag 28/09/2014 De Mini Pot van Olen Olen 19/09/2014 U11-U13  
Zaterdag 11/10/2014 8ste Kreasa Kids Tornooi Houthalen 2/10/2014 U11-U13  
Zaterdag 11/10/2014 9de Internationaal G-judo tornooi Herenthout 28/09/2014 G-judoka's Kristof (1ste) en Olivier (1ste)
Zondag 12/10/2014 Limburgs Kampioenschap Houthalen 5/10/2014 U21-+21 Dimitri (Limburgs Kampioen), Niels, Nicky en Stefan (3de)
Zondag 12/10/2014 Oefenrandori "Willy Gielen" Diepenbeek 7/10/2014 Geb. in 05/06/07/08 Momad (1ste) & Maximiliaan (3de)
Zaterdag 18/10/2014 Vlaams Kampioenschap Dendermonde   U21-+21 Stefan (1ste wedstrijd verloren)
Zaterdag 25/10/2014 Flanders Judocup Lommel      
Zondag 2/11/2014 Belgisch Kampioenschap Brugge   U21-+21  
Zaterdag 15/11/2014 Interclub (ploegen)        
Zaterdag 15/11/2014 Oefenrandori voor Benjamins Foto 1 Foto 2 St. Truiden   Geb. in 05/06/07/08 Maximiliaan (2de), Momad (2de), Carl (2de), Evi (1ste) & Margot (2de)
Zondag 16/11/2014 Interclub (ploegen)        
Zaterdag 22/11/2014 Interclub (ploegen)        
Zondag 23/11/2014 Interclub (ploegen)        
Zaterdag 29/11/2014 Beker van Oud Turnhout Oud Turnhout   U15-U18-U21+  
Zaterdag 29/11/2014 G-judo Krekeltornooi Lokeren     Kristof (2de) en Olivier (2de)
Zondag 30/11/2014 Tornooi Oud Turnhout Oud Turnhout   U11-U13  
Zaterdag 6/12/2014 Provinciale ontmoeting Lanklaar-Dilsen   U11-U13 Islam
Zondag 14/12/2014 Vriendschappelijke ontmoeting Diepenbeek   Geb. in 05/06/07/08 Een dikke proficiat aan Bram, Maximiliaan, Momad, Carl, Evi, Margot en Jonas!!
Zaterdag 20/12/2014 Bèrke Bemelmans Tornooi Lanklaar-Dilsen   U14-U17  
Zondag 21/12/2014 Bijscholing Leraars Zele      
Zondag 21/12/2014 Tornooi Lanklaar-Dilsen Lanklaar-Dilsen   U11-U13

proficiat aan Ellen, Islam en maximiliaan!!!!

Zaterdag 3/01/2015 Trofee van de Donderslag Meeuwen-Gruitrode   U15-U18-U21+ Amine (3de), Niels (7de), Stefan (5de)
Zaterdag 3/01/2015 Trofee van de Donderslag NE-WAZA Meeuwen-Gruitrode   U18-U21+  
Zondag 4/01/2015 Trofee van de Donderslag U11/U13 Meeuwen-Gruitrode   U11-U13 Maximiliaan (3de)
Woensdag 14/01/2015 Vlaamse Scholenkampioenschappen Hasselt   vanaf 2004 en ouder Islam is 3de geworden
Zaterdag 24/01/2015 Tornooi Genk Genk   U11-U13 Carl, Momad en Maximiliaan hadden zeer goed hun best gedaan, proficiat!!!!
Zondag 25/01/2015 Limburgse Kampioenschappen Jeugd Genk   U15-U18-U21 Amine zeer snel 2de geworden!
Zaterdag 31/01/2015 Tornooi Diepenbeek Diepenbeek   U15-U18
Zondag 1/02/2015 Tornooi Diepenbeek U11/U13 Diepenbeek   U11-U13 Dikke Proficiat aan Ellen, Arno en Islam. (U13) Maximiliaan,Carl, Mohmad, Margot, Evi, Cato en Bram. (U11)
Zaterdag 7/02/2015 Vlaamse Kampioenschappen jeugd Heren Dendermonde   U15-U18-U21  
Zondag 8/02/2015 Oefenrandori "Willy Gielen" Diepenbeek   06/07/08/09 Lars (1ste), Lennart (1ste), Lotte (2de) en Alexander (3de)
Zondag 8/02/2015 Vlaamse Kampioenschappen jeugd Dames Dendermonde   U15-U18-U21  
Zaterdag 14/02/2015 Belgische Kampioenschappen jeugd Heren Brugge   U15-U18-U21  
Zondag 15/02/2015 Belgische Kampioenschappen jeugd Dames Brugge   U15-U18-U21  
Zaterdag 21/02/2015 Int. Antwerp Open Flyer Merksem   U15-U18-U21+ Niels (gekwetst)
Zondag 1/03/2015 Oefenrandori Hamont   05/06/07/08/09 Lars (1ste) & Lennart (2de)
Zondag 6/03/2015 Oefenrandori St. Lambrechts Herk   06/07/08/09 Tijl, (3de) Kobe, (1ste) Bram, (2de) Jonas, (3de) en Lennart (1ste).
Woensdag 11/03/2015 Universitaire Belgische Kampioenschappen Brussel   U15-U18-U21+ Brons voor Niels!!!
Zaterdag 14/03/2015 Beker van de Fruitstreek St. Truiden   U15-U18-U21+ Niels,(1ste)
Zondag 15/03/2015 Tornooi U11 U13 St. Truiden   U11-U13 Mohmad (1s,te) Islam,(2de) Maximiliaan(2de) & Carl (1ste)
Zondag 22/03/2015 G-tornooi Gooik     Kristof (2de) & Olivier (2de)
Zondag 22/03/2015 Maaseikse judotornooi Maaseik   U11-U13  
Zaterdag 28/03/2015 Bekers der Kempen Herentals   U15-U18-U21+ Niels
Zondag 29/03/2015 Oefenrandori Lanaken     Lennart 1ste en Lars 2de.
Zondag 29/03/2015 Bekers der Kempen Herentals   U11-U13 Islam, Mohmad en Maximilliaan, alle drie eerste en Carl tweede!!!!!
Zondag 5/04/2015 Olympia Throphy Zonhoven Zonhoven   U11-U13 Islam (1ste) Mohmad (2de) Carl (2de) en Maximilliaan (3de)
Zaterdag 11/04/2015 12de Europees G-judotornooi Gent     Kristof is 1ste en Olivier 2de!
Zaterdag 18/04/2015 Oefenrandori U9 Lummen   07-08-09  
Zaterdag 18/04/2015 3e Night Store Trofee voor Jongeren Lummen   U11-U13 Islam, (2de) Carl, (1ste) Maximiliaan, (2de) Lennart (2de) en Lars (3de)
Zondag 19/04/2015 Ploegentornooi Lummen   U18-U21+ Niels en Dimitri bij de 1ste ploeg van Lummen eerste geworden!
Zondag 19/04/2015 3e Night Store Trofee Lummen   U15-U18  
Zaterdag 25/04/2015 4de prijs der Noorderkempen Brecht   U15-U18-U21+  
Zondag 3/05/2015 Mei tornooi Koersel   U11-U13 Islam (2de), Carl (3de), Lennart (1ste), Lars (3de), Maximiliaan (1ste) en Mohmad (1ste).
Zondag 10/05/2015 Ghallenge international de judo Hermée   U11-U13 Lars (1ste), Lennart(1ste), Carl (3de), Mohmad (1ste) en Islam (1ste)
Dinsdag 12/05/2015 Europese Kampioenschappen Politie Dresden (Duitsland)   +21 Dimitri (5de)
Woensdag 13/05/2015 Special Olympics Belgium Brussel   Openingsceremonie  
Donderdag 14/05/2015 Special Olympics Belgium Brussel   Skills Olivier & Kristof
Vrijdag 15/05/2015 Special Olympics Belgium Brussel   Wedstrijden Olivier & Kristof - beiden gouden medaille!!!!!!
Zaterdag 16/05/2015 Special Olympics Belgium Brussel   Sluitingsceremonie Olivier & Kristof
Zondag 31/05/2015 Vriendschappelijke ontmoeting Diepenbeek   07/08/09  
Zondag 7/06/2015 Oefenrandori extra 2015 Diepenbeek   06-07-08-09 Lars (1ste) Lennart (1ste)
Zondag 14/06/2015 Oefenrandori Millen   06-07-08-09 Lars (1ste) Kobe (2de) en Tijl (3de)
             
Zaterdag 27/06/2015 Daguitstap Ninglinspo Aywaille   Iedereen  
             
             

Kalender VJF 2013

Project jeugdwerking VJF oost

 

WEDSTRIJDEN 2013-2014

        Uiterste datum   Deelnemers & uitslagen
        inschrijving    
Evergem Beker Freddy Van Durme
Zaterdag 14/09/2013 Vergadering coaches G-judo        
Zondag 15/09/2013 Open Provinciaal Tornooi Dilsen-Stokkem 10/09/2013 U11 U13  
             
Zaterdag 21/09/2013 Pot van Olen Ranking Olen 13/09/2013 U15  
Zondag 22/09/2013 Pot van Olen Olen 13/09/2013 U18-U21+ Stefan (5de), Nicky (7de) & Niels (7de)
    Oefenrandori Kodokan Lanaken Lanaken 15/09/2013 van 2003 tot en met 2008 Carl (2de) & Momhad (2x2de)
    Bijscholing leraars Zele      
Zondag 29/09/2013 Mini pot van Olen Olen 20/09/2013 U11 U13  
Zaterdag 5/10/2013 8ste internationaal G-judo Tornooi Herenthout 28/09/2013   Krostof & Olivier
Zondag 6/10/2013 Limburgse Kampioenschappen St. Truiden   21+ Dimitri, Limburgs kampioen!!!!Stefan, Limburgs kampioen!!!Nicky,(3de) Piet (3de) & Niels
Zaterdag 12/10/2013 7de kids tornooi Houthalen   U11 U13  
Zondag 13/10/2013 3e Kreasatornooi SPECIALE EDITIE in HOUTHALEN Houthalen   U14-U17-U20+  
Zaterdag 19/10/2013 Vlaamse Kampioenschappen Dendermonde   21+ Dimitri, ZILVER!!!! Stefan, Nicky & Piet
Zondag 20/10/2013 Oefenrandori “ Willy Gielen” Diepenbeek 13/10/2013 04/05/06/07 Mohmad (1ste)& Carl (2de)
Zaterdag 26/10/2013 Flanders judo cup Lommel      
Zondag 27/10/2013 Flanders judo cup Lommel      
Zaterdag 2/11/2013 Belgische Kampioenschappen Herstal   21+ Dimitri, ZILVER (vicekampioen van Belgie! +100kgr.)
Zaterdag 16/11/2013 Interclub dag1        
Zondag 17/11/2013 oefenrandori voor de jongsten St. Truiden 12/11/2013   Momad (1ste) & Carl (2de)
Zondag 17/11/2013 Interclub dag1        
Zaterdag 23/11/2013 Interclub dag2        
Zondag 24/11/2013 Interclub dag2        
Zaterdag 30/11/2013 G-judotornooi Lokeren      
Zondag 8/12/2013 Vriendschappelijke ontmoeting Diepenbeek 2/12/2013 05 en later Mohmad (1ste)
Zondag 15/12/2013 Bijscholing leraars Zele      
Zondag 22/12/2013 U 11 en U 13 TORNOOI Dilsen 14/12/2013 U11 U13  
Zaterdag 4/01/2014 Trofee van de Donderslag Meeuwen-Gruitrode 25/12/2013 U15-U18-U21+ Niels (1wedstrijd gewonnen) & Stefan
    Trofee van de Donderslag Ne-Waza tornooi Meeuwen-Gruitrode 25/12/2013    
Zondag 5/01/2014 Trofee van de donderslag U11 U13 Meeuwen-Gruitrode 25/12/2013 U11 U13  
Woensdag 15/01/2014 SVS Vlaamse scholenkampioenschappen judo Hasselt 18/12/2014 zie de info Kamil (3de)
Zaterdag 25/01/2014 Beker van de Mijnstreek Genk 22/01/2014 U11 U13  
Zondag 26/01/2014 Jeugd randori Opglabbeek 20/01/2014 05,06,07,08,09  
Zondag 26/01/2014 Provinciale Kampioenschappen Genk 18/01/2014 U15-U18-U21  
Zondag 23/02/2014 Oefen-randori Hamont 17/02/2014 2002 of later Mohmad (1ste) & Carl (2de)
Zaterdag 1/03/2014 G-tornooi Ede (Nederland) 22/02/2014   Kristof (3de) & Olivier (3de)
Zondag 2/03/2014 Oefen-randori Diepenbeek 26/02/2014 05-06-07-08 Mohmad (1ste) & Carl (1ste)
Zaterdag 8/03/2014 Internationaal Tornooi
Ingelmunster 28/02/2014 U15-U18-U21+ Kamil (3de)
zondag 9/03/2014 Oefen-randori Kodokan Lanaken Lanaken 2/03/2014 van 2004 tot 2009 Mohmad (1ste)& Carl (3de)
Zondag 15/03/2014 Tornooi van de fruitstreek St. Truiden 9/03/2014 U15-U18-U21+ Niels (7de), Kamil (1ste), Stefan (3de) & Jamil (3de)
Zondag 16/03/2014 Tornooi van de fruitstreek St. Truiden 9/03/2014 U11 U13  
Zondag 16/03/2014 Golden Judo Cup 2014 Zelzate 12/03/2014 U15-U18-U21+ Kamil (3de)
Zondag 23/03/2014 1ste Open bekers van Gent Gent-Zwijnaarde 15/03/2014 U15-U18-U21+ Kamil (1ste)
Zondag 23/03/2014 G-tornooi Gooik 12/03/2014   Kristof (1ste) & Olivier (2de)
Zondag 23/03/2014   Maaseik 16/02/2014 U11 U13  
Zaterdag 29/03/2014 Beker der Kempen Afgelast!!!! Herentals      
Zondag 30/03/2014 Beker der Kempen U11-U13 Opgelet U15 zelfde dag Herentals 21/03/2014 U11 U13 U15  
Zaterdag 5/04/2014 Groen-Blauw Moorsele   U15-U18-U21+  
Zondag 6/04/2014 Negende Olympia Trophy Zonhoven 29/03/2014 U11 U13  
Zaterdag 12/04/2014  
Evergem   U15-U18-U21+  
Zondag 13/04/2014 Int.Soeverein JudoCup
Lommel 25/03/2014 U15-U18-U21+ Kamil(7de)
Zaterdag 19/04/2014 2de Night Store trofee voor jongeren Lummen 14/04/2014 U11 U13  
Zondag 20/04/2014 2de Night Store trofee Lummen 14/04/2014 U15-U18 Kamil(1ste) & Amine(2de)
Zondag 20/04/2014 Ploegentornooi Lummen 14/04/2014 U18 en ouder Ploeg Hasselt (prima gedaan!)
Zondag 20/04/2014 Bekers van Deinze
Deinze   U15-U18-U21+  
Zaterdag 26/04/2014 Prijs der Noorderkempen Brecht
Brecht 23/04/2014 U15-U18-U21+ Jamil(3de) & Amine(3de)
Zaterdag 3/05/2014 GroenBlauw Wachtebeke
Wachtebeke   U15-U18-U21+  
Zaterdag 3/05/2014 Provinciaal Open Ne-Wazatornooi
Wachtebeke      
Zondag 4/05/2014   Koersel      
Zondag 11/05/2014 Lennik Open Pajot
Lennik      
Zaterdag 17/05/2014 Ranking Ippon Throphy
Herentals   U15-U18 Kamil & Amine
Zaterdag 31/05/2014 G - Tornooi St. Truiden
St. Truiden     Kristof & Olivier
Zondag 08/06/2014 Oefenrandori St. Lambrechts Herk   geb. in 05/06/07/08  
             
             
             
             
             
             

 

WEDSTRIJDEN 2012-2013

        Uiterste datum   Deelnemers & uitslagen
        inschrijving    
Zondag 16/09/2012 Pot van Olen Olen   U17 U20+ Niels (8ste) & Nicky (8ste)
Zaterdag 22/09/2012 Mini Pot van Olen Olen   U11 U13  
Zondag 23/09/2012 Pot van Olen Olen   U15 Amber (5de)& Anoucha (9de)
Zaterdag 6/10/2012 7de internationaal G-judo tornooi Herenthout   G-JUDO Kristof (1ste)& Olivier (1ste)
Zondag 7/10/2012 Limburgse Kampioenschappen Diepenbeek   -20+ Dimitri Limburgs kampioen! Piet (3de), Niels (7de)& Nicky (9de)
Zaterdag 13/10/2012 6de Kreasa Kids Tornooi Houthalen   U11 U13 Jason(3de)
Zondag 14/10/2012 2de Kreasa Tornooi Houthalen   U14 U16 U20+ Sam(3de), Ambe(3de)r & Anoucha(3de)
Zaterdag 20/10/2012 Vlaamse Kampioenschappen Herentals   -20+ Dimitri (5de)& Piet (1ste wedstrijd verloren)
Zaterdag 27/10/2012 Flanders judo cup Lommel      
Zondag 28/10/2012 Flanders judo cup Lommel      
Zaterdag 3/11/2012 Belgische kampioenschappen Herstal   -20+  
Zondag 4/11/2012 Najaarsoefenrandori "Willy Gielen" Diepenbeek   Geb. in '03, '04, '05, '06 Momad (1ste en 1ste prijs beste techniek) Lana (3de)
Zaterdag 17/11/2012 Krekeltornooi Lokeren   G-judo Kristof (2de)& Olivier (2de)
Zaterdag 17/11/2012 1ste dag interclub 4de afd. A (Stevoort) St. Truiden     Niels, Nicky en Piet / Dimitri speelt in 2de afd. bij Lummen
Zaterdag 24/11/2012 2de dag interclub 4de afd. A (Stevoort) Brecht     Niels, Nicky en Piet / Dimitri speelt in 2de afd. bij Lummen
Zondag 9/12/2012 Vriendschappelijke ontmoeting Diepenbeek   Geb. in '03, '04, '05, '06 Momad (1ste), Jason (ziek) & Rune (1ste)
Zondag 9/12/2012 Bijscholing leraars Zele     Jacques, Dimitri & Niels
Zaterdag 15/12/2012 Belgische Kampioenschappen Politie Lichtervelde   Politie & veiligheidsdiensten Dimitri is Belgisch Kampioen Politie +90kgr
Zondag 16/12/2012 Tornooi Dilsen Lanklaar-Dilsen   U11-U13 Sam (3de) & Jason (3de)
Zaterdag 22/12/2012 Kersttornooi Lummen   U15-U17-U20+ Stefan (5de), Nicky (5de) & Dimitri (2de)
zondag 23/12/2012 Kersttornooi Lummen   U11-U13 Rune (3ste), Senne (2de), & Sam (3de)
   

 

       
Zaterdag 5/01/2013 Trofee van de Donderslag (10de inter. torn.) Meeuwen-Gruitrode   U15-U17-U20+ Stefan (7de), Piet (9de), Niels (9de), Akhmed (ziek) & Sam (9de)
Zaterdag 5/01/2013 Trofee van de Donderslag (10de inter.NW torn.) Meeuwen-Gruitrode     Nicky (2de)
Zondag 6/01/2013 Trofee van de Donderslag Meeuwen-Gruitrode   U11-U13 Senne (2de)
Woensdag 16/01/2013 Vlaamse scholenkampioenschappen Hasselt      
Zaterdag 19/01/2013 Beker van de Mijnstreek Genk   U11-U13  
Zondag 20/01/2013 Provinciale Kampioenschappen Limburg Genk   U15-U18-U21 Akhmed, Limburgs Kampioen!!!, Anoucha (3de),Sam (6de) & Amber (ziek)
Zaterdag 26/01/2013 Vlaamse Kampioenschappen jeugd heren Herentals   U15-U18-U21 Akhmed (7de) & Anoucha (1ste wedstrijd verloren)
Zondag 27/01/2013 Vlaamse Kampioenschappen jeugd dames Herentals   U15-U18-U21  
Zaterdag 2/02/2013 Groen & blauw tornooi AFGELAST !!!!!!!!!! Diepenbeek   U15-U18-U21+ Akhmed AFGELAST !!!!!!!!!!
Zondag 3/02/2013 Tornooi voor -11 en -13 jarigen Diepenbeek   U11-U13 Senne (2de) & Emiel (4de)
Zaterdag 16/02/2013 Belgische Kampioenschappen jeugd Jongens Herstal   U15-U18-U21  
Zondag 17/02/2013 Belgische Kampioenschappen jeugd Meisjes Herstal   U15-U18-U21  
Zondag 24/02/2013 Oefenrandori Hamont   van 6 tot 12 jaar Mohmad (1ste) 2de poule waar tegenstanders 3 jaar ouder zijn (2de)
Zaterdag 2/03/2013 ontmoeting jeugd Herenthout   U11-U13  
Zaterdag 9/03/2013 Jeugdontmoeting Sint Truiden   U11-U13  
Zondag 10/03/2013 Tornooi van de Fruitstreek Sint Truiden   U15-U18-U21 Anoucha (5de), Stefan (2de), Akhmed (5de), Amber (5de) & Piet (7de)
Zaterdag 16/03/2013 Bekers der Kempen AFGELAST !!!!!!!!! Herentals 9/03 U15-U18-U21 AFGELAST !!!!!!!!!
Zondag 17/03/2013 Bekers der Kempen AFGELAST !!!!!!!!! Herentals 9/03 U11-U13 AFGELAST !!!!!!!!!
Zondag 17/03/2013 Oefenrandori Diepenbeek 13/03 van 6 tot 12 jaar Mohmad (1ste) & Carl (3de)
Zondag 24/03/2013 3de Maaseikse judotornooi Maaseik 16/03 U11-U13  
Zondag 24/03/2013 13° G-JUDOTORNOOI Gooik 11/03 G-judo Olivier (3de) & Kristof (2de)
Zaterdag 30/03/2013 Bekers van Deinze Deinze 28/03 U15-U18-U21  
zaterdag 6/04/2013 Tornooi “FREDDY VAN DURME” Evergem 2/04 U15-U18-U21  
Zondag 7/04/2013 Achtste Olympia Trophy Zonhoven 31/03 U11-U13 Luca (3de)
Zaterdag 13/04/2013 Soeverein Judocup Lommel 25/03 U11-U13  
Zondag 14/04/2013 Soeverein Judocup Lommel 25/03 U15-U18-U21 Akhmed
Zaterdag 20/04/2013 Night Store Trofee Lummen 15/04 U15-U18-U21 Stefan (2de), Akhmed (3de)& Anoucha (3de)
Zaterdag 20/04/2013 Ploegentornooi Lummen 15/04 U15-U18-U21 Stefan & Akhmed (ploeg Meeuwen- Gruidrode) Dimitri (ploeg Lummen)
Zondag 21/04/2013 Night Store Trofee voor jongeren Lummen 15/04 U11-U13  
Zondag 21/04/2013 Oefenrandori St. Lambrechts Herk 14/04 02-03-04-05-06 Mohmad (1ste), Carl (2de)& Emiel (3de)
Zaterdag 27/04/2013 Open Trofee Groen-blauw Wachtebeke   U15-U18-U21  
Woensdag 1/05/2013 Nationaal Interprovinciaal ploegentornooi Ingelmunster   U15-U18 Amber (ploeg Limburg meisjes 3de plaats) & Anoucha (ploeg Limburg jongens 2de plaats)
Zondag 5/05/2013 Mei tornooi Koersel 27/04 U11-U13  
Woensdag 8/05/2013 Special olympics Belgium (Nat. spelen) Gent   opening Olivier & Kristof
Donderdag 9/05/2013 Special olympics Belgium (Nat. spelen) Gent   G-judo wedstrijden Olivier & Kristof
Vrijdag 10/05/2013 Special olympics Belgium (Nat. spelen) Gent   G-judo wedstrijden Olivier & Kristof
Zaterdag 11/05/2013 Special olympics Belgium (Nat. spelen) Gent   G-judo wedstrijden + sluiting Olivier(2de) & Kristof(2de)
Zaterdag 18/05/2013 Ippon trophy Herentals 15/05 U15-U18 Anoucha (in voorronde uitgeschakeld)
Zondag 19/05/2013 Ippon trophy Herentals 15/05 U21+ Akhmed (in voorronde uitgeschakeld)
Zaterdag 25/05/2013   Lennik   U15-U18-U21  
Zondag 26/05/2013 Vriendschappelijke ontmoeting Diepenbeek 20/05 geboren in 05 en later Mohmad (1ste) & Carl (1ste)
Zondag 2/06/2013 Openlucht oefenrandori Houthalen 20/05 03-04-05-06-07-08 Mohmad, Carl & Emiel
             

 

WEDSTRIJDEN 2011-2012

Nieuwe reglementering Kampioenschappen +20

Vrijdag 16/09/2011 Europese Kampioenschappen Lommel U20 Site VJF
Zaterdag 17/09/2011 Europese Kampioenschappen Lommel U20 Site EK Lommel
Zondag 18/09/2011 Europese Kampioenschappen Lommel U20 Zo kortbij, profiteer ervan om te gaan kijken!
Zaterdag 24/09/2011 Minipot van Olen Olen U11/U13  
Zaterdag 24/09/2011 Open van Brabant Zemst U17/U20+  
Zondag 25/09/2011 Pot van Olen Olen U15  
Zaterdag
1/10/2011
6de Intern. G-judo tornooi Herenthout G - judo Olivier (2de) & Kristof (2de)
Zondag
9/10/2011
Limb. Kampioenschappen Neeroeteren +20 Niels (7de) & Piet (5de)
Zaterdag 15/10/2011 5de Kreasa kids tornooi Houthalen U11/U13  
Zondag 16/10/2011 1ste Kreasa tornooi Houthalen U14/U16/U20+  
Zaterdag 22/10/2011 Vlaamse Kamp.   +20  
Zondag 23/10/2011 Tornooi Samourai Lanklaar-Dilsen U11/U13 Celine (3de) & Senne (2de)
Zaterdag
5/11/2011
Belgische Kamp. (Programma) Ronse +20 Nicky (1ste ronde uitgeschakeld door de latere zilveren medaille)
Zondag
6/11/2011
Belgische Kamp. (Programma) Ronse +20  
Zaterdag 19/11/2011 Krekeltornooi Lokeren G - judo Olivier (2de) & Kristof (1ste)
Zondag 20/11/2011 Hyundai Cup dag 1 (programma) Beveren Heren 2de afd. B ploeg Lummen - Dimitri
Zondag 20/11/2011 Hyundai Cup dag 1 (programma) Schoten Heren 4de afd. A ploeg Stevoort - Niels, Nicky & Piet (ploeg)
Zaterdag 26/11/2011 Hyundai Cup dag 2 (programma) St. Truiden Heren 4de afd. A ploeg Stevoort - Niels, Nicky & Piet
Zondag 27/11/2011 Hyundai Cup dag 2 (programma) Lichtervelde Heren 2de afd. B ploeg Lummen - Dimitri
Zaterdag
3/12/2011
Hyundai Cup Nat. finale      
Zondag 11/12/2011 vriendschappelijke ontmoeting Diepenbeek U9 Senne (1ste), Jef (3de) & Hendrik (3de)
Zaterdag 17/12/2011 BK Politie & veiligheidsdiensten Lichtervelde   Dimitri (Belgisch kampioen +90kgr. en 2de in alle categoriën)!!!
Zaterdag 17/12/2011 3de Kersttornooi Lummen U15/U17/U20+  
Zondag 18/12/2011 3de Kersttornooi Lummen U11/U13 Claes Amber (4de), Senne (3de), Anoucha (3de), Sam (4de) & Dries (4de)
Zaterdag
7/01/2012
Trofee van de Donderslag Meeuwen-Gruidrode U15/U17/U20+  
Zaterdag
7/01/2012
Trofee van de Donderslag Ne-Waza Meeuwen-Gruidrode geb. in 1997 en vroeger  
Zondag
8/01/2012
Trofee van de Donderslag Meeuwen-Gruidrode U11/U13 Sam (3de)& Jef (gekwetst)
Woensdag 18/01/2012 SVS scholenkampioenschappen Hasselt geb. in 2001 en vroeger Uitslagen
Zondag 29/01/2012 Tornooi JC Thor Diepenbeek Diepenbeek U11/U13 Senne (2de) & Sam (3de)
Zaterdag
4/02/2012
3de Beker van de Mijnstreek Genk U11/U13 Gianluca (3de)
Zaterdag 10/03/2012 25ste St. Truidens jeugdtornooi St. Truiden U11/U13 Sam, (3de) & Gianluca (3de)
Zondag 18/03/2012 2de Maaseikse judotornooi Maaseik U11/U13 Sam (3de, 1 wedstr. gewonnen)
Zondag 25/03/2012 Jeugdrandori Diepenbeek Geb. in 03/04/05/06 Marie (3de), Luca (2de), Lana (5de), Andrej (4de), Rune Bussé (1ste), Rune Beenaerts (3de), foto's!!!!
Zondag 25/03/2012 Beker der Kempen Herentals U11/U13  
Zondag 25/03/2012 12de judotornooi Gooik G-JUDO Kristof (1ste) & Olivier (3de)
Zondag 1/04/2012 Zevende Olympia Trophy Zonhoven U11/U13 Sam (3de), Marie (2de), en Emiel (3de)
Zaterdag 7/04/2012 Soeverein judocup Lommel U11/U13  
Zaterdag 21/04/2012 11de Europees judotornooi Gent G-JUDO Kristof (2de) & Olivier (2de) sfeerfoto's 1-2-3-4-5-6-7
Zondag 22/04/2012 oefenrandori Herk-sport St. Lambrechts Herk Geb. in 03/04/05/06 Lana (3de), Mohmad (1ste), Luca (3de), Andrej 3de)
Zaterdag 28/04/2012 Trofee groen&blauw O-Vlaanderen Wachtebeke U15/U17/U20+ Anoucha (7de van de 14)
Zondag 6/05/2012 Mei-ontmoeting Koersel U11/U13 Sam (2de), Senne (2de)
Woensdag 16/05/2012 Special olympics Belgium (Nat. spelen) Luik Opening  
Donderdag 17/05/2012 Special olympics Belgium (Nat. spelen) Luik G-judo wedstrijden Kristof & Olivier
Vrijdag 18/05/2012 Special olympics Belgium (Nat. spelen) Luik G-judo wedstrijden Kristof & Olivier
Zaterdag 19/05/2012 Special olympics Belgium (Nat. spelen) Luik Sluiting  
Zaterdag 19/05/2012 Ippon Trophy Antwerp Herentals +20  
Zondag 3/06/2012 Open Provinciaal tornooi Lanklaar-Dilsen U11/U13  
           

WEDSTRIJDEN 2010-2011

Zaterdag
11/09/2010
Open van Brabant
Zemst
U17-U20 +
Magomed (5de) Akhmed (2de)
Zaterdag
18/09/2010
Pot van Olen
Olen U17-U20 +
Akhmed
Zondag
19/09/2010
Pot van Olen
Olen
U11-U13
Geen deelnemers
Zaterdag
25/09/2010
Minipot van Olen
Olen
U11-U13
Geen deelnemers
Zondag
26/09/2010
Trofee van de Dommelvalei
Neerpelt
U15-U17-U20+
Afgelast
Zondag
10/10/2010
Limburgs Kamp.
Diepenbeek 20+
Dimitri, (2de) Niels, (5de) Nicky (5de) & Adlan (5de)
Zaterdag
16/10/2010
Beker van Oud Turnhout
Oud Turnhout
U15-U17+
Magomed (2de)
Zaterdag
16/10/2010
5de intern. G-judotornooi
Herenthout
G-JUDO
Kristof (1ste) & Olivier (1ste)
Zaterdag
23/10/2010
Vlaams Kamp.
Herentals
20+
Dimitri (3de)
Zaterdag
6/11/2010
Belgisch Kamp.
Ronse 20+
Dimitri (5de)
Donderdag
11/11/2010
Inter Prov. ploegentornooi
Meeuwen-Gruitrode
U13
Riet (3de)
Zaterdag
13/11/2010
Tornooi Freddy van Durme
Evergem
U15-U17-U20+
Magomed
Zaterdag
13/11/2010
Sint-Truidens Jeugdtornooi
Sint Truiden
U11-U13
Amber (3de) & Magomed Zakriëv (3de)
Zondag
14/11/2010
Sint-Truidens Judotornooi
Sint Truiden
U15-U17-U20+
Magomed (3de)
Zaterdag 20/11/2010 Krekeltornooi Lokeren G-JUDO Kristof (2de)
Zaterdag
20/11/2010
Hyundai cup dag 1
Runkst-Hasselt
4de afdeling
Niels, Nicky & Magomed (ploeg Stevoort)
Zondag
21/11/2010
Hyundai cup dag 1
Schoten
2de afdeling
Dimitri (ploeg Lummen)
Zaterdag
27/11/2010
Hyundai cup dag 2
Brecht
4de afdeling
Niels, Nicky & Magomed (ploeg Stevoort)
Zondag
28/11/2010
Hyundai cup dag 2
Brecht
2de afdeling
Dimitri (ploeg Lummen)
Zondag
5/12/2010
Eurosystornooi
Houthalen
U11-U13
Riet (3de) & Amber (ziek)
Zaterdag
11/12/2010
2de Judo Tornooi Hulshout gr.+bl.
Hulshout
U15-U17-U20+
Afgelast
Zondag 12/12/2010 vriendschappelijke ontmoeting Diepenbeek U9 Salina (3de), Celine (3de) & Senne (1ste)
Zondag
12/12/2010
Tornooi Lanklaar-Dilsen
Lanklaar-Dilsen
U11-U13
Riet (2de) & Dries (5de)
Zaterdag
18/12/2010
Kersttornooi
Lummen
U11-U13
Riet (2de), Amber (3de) & Dries (2de)
Zondag
19/12/2010
Kersttornooi
Lummen
U15-U17-U20+
Geen deelnemers
Zaterdag 8/01/2011 Trofee van de Donderslag Meeuwen-Gruitrode U15-U17-U20+ Magomed
Zondag 9/01/2011 Trofee van de Donderslag Meeuwen-Gruitrode U11-U13 Celine (4de) & Senne (3de)
Zaterdag 15/01/2011 Matsuru Dutch Open Espoir Eindhoven U15/U20 Magomed
Woensdag 19/01/2011 S.V.Scholenkampioenschappen Hasselt   uitslagen !!!
Zaterdag 22/01/2011 Antwerp Open Antwerpen U17/U20 Magomed
Zondag 23/01/2011 Tornooi van -11 jaar en -13 jaar Diepenbeek U11-U13 Sam, (4de) Riet, (3de) Senne,(2de) Jef (4de) & Celine (3de)
Zaterdag 29/01/2011 Beker de Topjudoka's Lokeren U15-U17-U20+ Akhmed
Zondag 6/02/2011 Prov. Kampioenschap jeugd Houthalen U15-U17-U20 Akhmed (3de)
Zaterdag 12/02/2011 Vl. Kampioenschap jeugd Heren Herentals U15-U17-U20 Akhmed (7de)
Zondag 20/03/2011 11de G-judotornooi Gooik Gooik G-judo Kristof (1ste) & Olivier (2de)
Zondag 20/03/2011 1ste Maaseikse Judotornooi Maaseik U11-U13 Amber (2de) & Riet
Zaterdag 26/03/2011 Bekers der Kempen Herentals U15-U17-U20+ Akhmed
Zondag 27/03/2011 Oefenrandori Herk Sport St. Lambrechts Herk Geb. 01-02-03-04-05-06 Willem,(3de) Gianluca,(3de) Senne,(1ste) Celine,(2de) Anouk,(2de) Jason,(1ste) Kasper,(3de) Hendrik,(1ste) Alexander,(2de) Marie(2de) & Dylan(3de)
Zondag 10/04/2011 Oefenrandori Diamant Diepenbeek Geb. 02-03-04-05 Celine,(1ste) Dylan,(3de) Anouk,(4de) Jason,(1ste) Kasper,(3de) Alexander,(4de) Miro (2de) & Emiel (4de)
Zondag 17/04/2011 Zesde Olympia Trophy Zonhoven U11-U13 Riet (3de)
Zaterdag 1/05/2011 4de editie Mei Tornooi Koersel U11-U13 Celine (4de)
Zaterdag 14/05/2011 Open Pajottenland Lennik U15-U17-U20+  
Zaterdag 21/05/2011 Ippon Trophy Antwerp Heren Herentals U17/U20+  

Woe/do/vr/za

1-2-3-4/06/2011 Special Olympics Hasselt   Olivier (3de) en Kristof (3de)
Zondag 5/06/2011 Open Prov. tornooi Lanklaar-Dilsen U11-U13 Celine (3de), Riet (3de), Amber
Zaterdag 18/06/2011 Oefenrandori Thor Diepenbeek Geb. 02-03-04 Dylan, Jason, Hendrik, Emiel, Celine, Miro, Alexander & Kasper
           
           

WEDSTRIJDEN