Tornooien en kampioenschappen

!!!!!Inschrijven in de club bij trainer Jacques of mail mij !!!!!

(inschrijvingen voor onze leden tot en met 12 jaar zijn gratis)

Provinciale trainingen in sporthal Alverberg 2017-2018

 

WEDSTRIJDEN 2017-2018

LA Gilze (Ned)
          Deelnemers & uitslagen
           
Zaterdag 16/09/2017 Lennik Lennik U11/U13  
Zondag 17/09/2017 Pot van Olen Olen U18/U21+ Niels (5de)
Zaterdag 23/09/2017 Open Brabant Tervuren U21+ Niels (geblesseerd)
Zondag 24/09/2017 Minipot van Olen Olen U11/U13 Lars (1ste) & Lennart (1ste)
Zaterdag 7/10/2017 G-judotornooi Mori-no-Otoko Herenthout   Olivier (1ste) & Kristof (ziek)
Zondag 8/10/2017 Provinciale Kampioenschappen Limburg Schoten U18+ Niels (Geblesseerd)
Zondag 15/10/2017 10de Kids judo ontmoeting Houthalen U11/U13 Lennart (2de), Lars (1ste) en Robbe (3de)
Donderdag 19/10/2017 First World Championships G-Judo Keulen (Duitsland)   Kristof
Vrijdag 20/10/2017 First World Championships G-Judo Keulen (Duitsland)   Kristof
Zaterdag 21/10/2017 First World Championships G-Judo Keulen (Duitsland)   Kristof
zondag 22/10/2017 First World Championships G-Judo Keulen (Duitsland)   Kristof - VICEWERELDKAMPIOEN (FB Kon. judo club Hasselt)
Zondag 22/10/2017 Ontmoeting Oud Turnhout Oud Turnhout U11/U13 Lars (1ste) en Lennart (1ste)
Zondag 5/11/2017 Ontmoeting Zelem Zelem U11/U13 Lars (1ste), Lennart (1ste) & Robbe (3de)
Zaterdag 18/11/2017 Interclub   U18+  
Zondag 19/11/2017 Interclub   U18+ Dimitri en Niels bij de ploeg van Lummen
Zaterdag 25/11/2017 Interclub   U18+ Stefan bij de ploeg van Meeuwen - Gruitrode
Zaterdag 25/11/2017 G-judo Krekeltornooi (nieuw adres: sportlaan 2) Lokeren   Kristof (2de) & Olivier (1ste)
Zondag 26/11/2017 Interclub   U18+  
Zaterdag 2/12/2017 Prov. Ontmoeting Limburg Lanklaar-Dilsen U9/U11/U13 Lars (1ste), Lennart (1ste) en Robbe (3de)
Zaterdag 16/12/2017 Berke Bemelmans tornooi Lanklaar-Dilsen U9/U11/U13 Lars (1ste), Lennart (3de) en Robbe (3de)
Zondag 17/12/2017 Bijscholing leraren     Jacques
Zondag 7/01/2018 25ste Ontmoeting Trofee van de Donderslag Meeuwen-Gruitrode U11/U13 Lars (2de), Lennart (1ste) en Robbe (1ste)
Zondag 7/01/2018 G-Ontmoeting Trofee van de Donderslag Meeuwen-Gruitrode   Kristof (2de) en Olivier (1ste)
Zondag 14/01/2018 Trofee van de Demer Diepenbeek U11/U13 Lars (1ste), Lennart (2de) en Robbe (2de)
Woensdag 17/01/2018 SVS Scholenkampioenschappen Hasselt   Lennart (1ste)
Zaterdag 3/02/2018 Beker van de Mijnstreek Genk U11/U13 Lars (1ste) en Lennart (1ste)
  24/02/2018 Ontmoeting Izegem open Izegem U11/U13 lars (2de), Lennart 1ste) en Robbe (3de)
Zondag 25/02/2018 Prov. ontmoeting Brabant Rummen-Geetbets U11/U13 Robbe (2de) en Jade (3de)
Zondag 11/03/2018 Beker der Kempen Herentals U11/U13 lars (2de), Lennart (1ste) en Robbe (2de)
Zaterdag 17/03/2018 Algemene Vergadering VJF      
Zondag 18/03/2018 Tornooi Maaseik Maaseik U11/U13 lars (1ste) , Lennart (1ste) en Robbe (2de)
Zondag 25/03/2018 Tornooi van de Fruitstreek St. Truiden U11/U13 lars (1ste), Lennart (1ste), Robbe (3de) en Jade 3de)
Zaterdag 31/03/2018 Tornooi Herenthout Herenthout U11/U13 lars (2de), Lennart (1ste) en Robbe (1ste)
Zondag 1/04/2018 Tornooi Olympia Trophy Zonhoven U11/U13 lars (1ste), Lennart (1ste), Robbe (1ste) en Bram (3de)
Zaterdag 7/04/2018 Soeverein judo cup Lommel U11/U13 lars (1ste), Lennart (1ste), Robbe (1ste)
Zondag 15/04/2018 15de open international Waver U11/U13 lars (1ste), Lennart (1ste) en Robbe (2de)
Zaterdag 21/04/2018 Nihgt Store Trophy Lummen U9/U11/U13 lars (ziek), Lennart (1ste) en Robbe (2de)
Zaterdag 21/04/2018 13de Europees G-judotornooi Gent G-judo Kristof (1ste) en Olivier (1ste)
Zondag 29/04/2018 Prijs der Noorderkempen Westmalle U11/U13

lars (ziek), Lennart (1ste) en Robbe (2de)

Zondag 6/05/2018 Meitornooi Koersel U11/U13 lars (1ste), Lennart (1ste), Jonas (3de) en Robbe (1ste)
Woensdag 9/05/2018 Special Olympics Belgium Doornik-Moeskroen G-judo  
Donderdag 10/05/2018 Special Olympics Belgium Vertrek Alverberg om 8.00u Doornik-Moeskroen G-judo  
Vrijdag 11/05/2018 Special Olympics Belgium Vertrek Alverberg om 7.30u Doornik-Moeskroen G-judo Kristof (2de) en Olivier (3de)
Zaterdag 12/05/2018 Special Olympics Belgium Doornik-Moeskroen G-judo  
Zaterdag 12/05/2018 Oefentornooi Diepenbeek U9  
Zaterdag 19/05/2017 5de Hermee cup Hermee U11/U13 lars, Lennart en Robbe (ok)
Zaterdag 26/05/2018 Appeltornooi St. Truiden G-judo Kristof en Olivier (ok)
Zaterdag 2/06/2018 Bijscholing leraren      
Zondag 17/06/2018 Jaarlijks G-JUDO tornooi Gooik G-judo Kristof (ok)
           
           
           

 

WEDSTRIJDEN 2016-2017

< < < <
          Deelnemers & uitslagen
Zondag 18/09/2016 Pot van olen Olen U18/U21+ Niels (5de)
Zondag 18/09/2016 Pot van olen Olen U18/U21+ Niels (5de)
Zaterdag 24/09/2016 Open van Brabant Tervuren U15/U21+ Niels (7de)
Zondag 25/09/2016 Vriendschappelijke ontmoeting Diepenbeek 2007 en later Afgelast
Zondag 25/09/2016 Mini Pot van Olen Olen U11/U13 Islam (1ste), Sayana (3de), Lars(1ste), Lennart (1ste), Mohmad (1ste), Kobe (3de), Tijl (3de),
Zaterdag 8/10/2016 11de G-judotornooi van Herenthout Herenthout G-judoka's Kristof (1ste) & Olivier (1ste)
Zondag 9/10/2016 Limburgse Kampioenschappen Zonhoven U21+ Niels (3de) & Dimitri (3de)
Zaterdag 15/10/2016 Vlaamse Kampioenschappen Tielt U21+ Niels (7de)
Zaterdag 15/10/2016 10de Kreasa Kids tornooi Houthalen U11/U13 Islam (1ste), Sayana (1ste), Lars (1ste), Lennart (1ste), Mohmad (1ste), Tijl (1ste), Kobe (3de), Bram (2de)
Zondag 16/10/2016 Jeugdtrofee Thibaut Van Roeyen Zwijndrecht U14/U17  
Zaterdag 22/10/2016 Beker Van Oud Turnhout De Hoogt 20 Oud Turnhout U11/U13 Islam (1ste), Sayana (1ste), Lars (1ste), Lennart (1ste), Mohmad (1ste)
Zaterdag 5/11/2016 Belgische Kampioenschappen   U21+  
Zondag 6/11/2016 Tornooi Zelem Zelem U11/U13 Islam (1ste), Sayana (1ste), Lars (2de), Lennart (1ste), Mohmad (1ste), Tijl (2de), Kobe (1ste), Bram (2de), Carl (3de)
Vrijdag 11/11/2016 Interprovinciaal tornooi Tervuren Selectie Provincie Islam (al zijn wedstrijden gewonnen)
Zondag 13/11/2016 Oefenrandori Lanaken U10 Yasin (1ste), Nadia (3de) en Igor (3de)
Zaterdag 26/11/2016 G-judotornooi Lokeren G-judoka's Kristof (1ste) & Olivier (1ste)
Zaterdag 26/11/2016 Oefenrandori Riemst U10 Yasin 1ste), Nadia (2de), Igor (1ste)en Hajer (3de)
Zondag 27/11/16 Ippon trophy 4 kids Merksem U11/U13 Islam (1ste), Sayana (1ste), Lars (1ste), Lennart (1ste), Mohmad (1ste) en Carl (3de ziek geworden)
Zaterdag 3/12/2016 Provinciaal tornooi Lanklaar-Dilsen U11/U13 Islam (1ste), Sayana (1ste), Lars (2de), Lennart (1ste), Mohmad (1ste), Tijl (2de), Kobe (3de), Bram (3de) en Nadia (3de)
Zaterdag 3/12/2016 oefentornooi Lanklaar-Dilsen U10 Yasin (1ste)en Igor (2de),
Zondag 4/12/2016 Bijscholing leraars Limburg Lanklaar-Dilsen    
Zondag 4/12/2016 Sinterklaasontmoeting Lichtervelde U11/U13 Mohmad (1ste), Lars (1ste), Lennart (1ste), Islam (1ste) en Sayana (1ste)
Zondag 11/12/2016 Oefentornooi Diepenbeek U10 Yasin (3de), Mathias (3de)
I+B Zaterdag 17/12/2016 Bèrke Bemelmans tornooi en ploegen U18+ AFGELAST Lanklaar-Dilsen U14/U17 - U18+  
Zaterdag 17/12/2016 B.K. judo Politie Leuven    
I+B Zondag 18/12/2016 Bèrke Bemelmans tornooi Lanklaar-Dilsen U11/U13 Islam (1ste), Sayana (1ste), Lars (2de), Lennart (1ste), Mohmad (1ste), Kobe (3de),
I+B Zondag 18/12/2016 Bijscholing leraars Zele    
I+B Zaterdag 7/01/2017 14de Internationaal Tornooi “Trofee van de Donderslag”
Meeuwen-Gruitrode U15/U18/U21+ Islam 1ste wedstrijd met kleinste verschil verloren
Zaterdag 7/01/2017 14de Internationaal NE–WAZA Tornooi Meeuwen-Gruitrode 2002 en vroeger  
I+B Zondag 8/01/2017 25ste Internationaal Tornooi “Trofee van de Donderslag”
Meeuwen-Gruitrode U11/U13 Lars(1ste), Lennart(1ste), Mohmad(1ste), Bram(3de)
I+B Zondag 8/01/2017 2de Internationaal G – Tornooi “Trofee van de Donderslag” Meeuwen-Gruitrode G-judoka's Kristof (2de) & Olivier (3de)
I+B Zondag 15/01/2017 Dutch Open Espoir Eindhoven U15/U18/U21 Islam (1 wedstrijd gewonnen)
I+B Zondag 15/01/2017 Tornooi U11/U13 Diepenbeek U11/U13 Sayana (1ste), Lars(1ste) , Lennart (1ste), Mohmad(1ste) , Tijl (3de), Kobe (2de), Bram (2de) en Nadia (3de)
Woensdag 18/01/2017 SVS Open Scholenkampioenschappen Hasselt 2006 en vroeger Islam (1wedstrijd gewonnen), Lars(1ste) , Lennart (1ste), Mohmad (1ste)
I+B Zaterdag 21/01/2017 Beker der topjudoka's Lokeren U15/U18/U21 Islam (3de)
I+B Zaterdag 28/01/2017 Jeugdtrofee Antwerpen De Hoogt U15/U18 Islam (3de)
I+B Zondag 29/01/2017 Jeugdtrofee Antwerpen De Hoogt U11/U13 Carl (3de), Lars (2de), Lennart (1ste), Mohmad (1ste)
I Zaterdag 4/02/2017 Beker van de Mijnstreek Genk U11/U13 Lars (1ste), Lennart (1ste), Mohmad (1ste)
I+B Zondag 5/02/2017 Limburgse Kampioenschappen Genk U15/U18/U21 Islam (2de)
Zondag 12/02/2017 Vlaamse Kampioenschappen Jeugd Tielt U15 Islam (verloren)
I+B Zaterdag 18/02/2017 10 jarig jubileumtornooi Berlare Overmere G-judo Kristof (3de) & Olivier (2de)
I+B Zaterdag 25/02/2017 11 judotornooi Geetbets U11/U13 Lars (1ste), Lennart (1ste), Mohmad (1ste), Kobe (2de) en Tijl (1ste)
I+B Zondag 26/02/2017 Tornooi "Izegem Open" U15 ranking Izegem U15 Islam (7de)
I+B Zaterdag 4/03/2017 Ontmoeting U11-U13 Herenthout U11/U13 Mohmad (2de)
Zondag 5/03/2017 Ontmoeting St Lambrechts Herk 08/09/10/11 Igor (3de)
Zondag 12/03/2017 Oefenrandori Hamont 08/09/10/11 Igor (3de)
I+B Zondag 12/03/2017 Beker der Kempen U11/U13 Herentals U11/U13 Lars(1ste), Lennart (2de) en Mohmad (1ste)
I+B Zondag 19/03/2017 Ontmoeting U11/U13 Maaseik U11/U13 Lars (2de), Lennart (1ste)
Zondag 26/03/2017 Tornooi van de Fruitstreek St. Truiden U11/U13 Lars (2de), Lennart (1ste)
Zondag 2/04/2017 12de Olympia Trophy Zonhoven U11/U13 Lars (2de), Lennart (2de), en Bram (3de)
Zaterdag 8/04/2017 Internationale Soevereincup Lommel U11/U13 Lars (2de), Lennart (2de)
Zaterdag 22/04/2017 5e Night Store Trofee voor jongeren Lummen U11/U13 Lars (2de), Lennart (1ste), Bram (3de), Tijl (2de)
Zondag 23/04/2017 5e Night Store Trofee Lummen U15/U18/ploegen Niels meegedaan met de ploeg van Lummen
zondag 30/04/2017 Oefenrandori Diepenbeek 08/09/10/11 Igor (2de), Robbe (3de), Norah (1ste ) & Daan (3de)
Zondag 7/05/2017 Meitornooi Koersel U11/U13 Lars (1ste), Lennart (1ste)
zaterdag 13/05/2017 Hermée cup Hermée U11/U13 Lars (2de), Lennart (2de)
zaterdag 13/05/2017 Vriendschappelijke ontmoeting Diepenbeek 08/09/10/11 Igor (3de), Norah (3de) en Daan (3de)
Vrijdag 26/05/2017 Special Olympics Belgium Lommel G-judo Olivier ZILVER en Kristof ZILVER
Zondag 28/05/2017 5de Beker van Vordensteyn      Schoten U11/U13 Lars(2de), Lennart (2de)
           

WEDSTRIJDEN 2015-2016

          Deelnemers & uitslagen
Zaterdag 19/09/2015 Ranking Pot van Olen Olen U15  
Zondag 20/09/2015 Pot van Olen Olen U18/U20+ Volzet
Zondag 27/09/2015 Mini Pot van Olen Olen U11/U13 Lennart (1ste), Lars (3de) Mohmad (2de) en Maximiliaan (2de)
Zaterdag 3/10/2015 2de Open Bekers van Gent Gent U15/U18/U20+ Niels (3de)
Zondag 4/10/2015 Oefenrandori Diepenbeek 06/07/08/09 Kobe (3de), Tijl (3de), Oscar (3de), Lars (1ste)& Lennart (1ste)
Zaterdag 10/10/2015 10de internationaal G-judotornooi Herenthout G-judoka's Kristof (1ste) & Olivier (2de)
Zondag 11/10/2015 Limburgse Kampioenschappen in Schoten Schoten U20+ Niels (2de)
Zaterdag 17/10/2015 Vlaamse Kampioenschappen Dendermonde U20+ Niels (eerste wedstrijd verloren)
Zàndag 18/10/2015 9de Kreasa Kids Tornooi Houthalen U11/U13 Lars (2de), Lennart (2de), Maximiliaan (1ste), Mohmad (1ste), Carl (2de), Islam (1ste) en Bram (3de)
Zaterdag 25/10/2015 Bekers v Oud-Turnhout  Oud-Turnhout U11/U13 Mohmad (1ste)
Zondag 25/10/2015 Oefenrandori Lanaken 05/06/07/08/09/10 Lars (1ste) en Lennart (1ste) Lennart heeft ook de trofee van de beste techniek!
Zaterdag 7/11/2015 Belgische Kampioenschappen Brugge -20+  
Woensdag 11/11/2015 Interprovinciale Ploegenontmoeting U13 Lummen U13 Islam 1wedstrijd gewonnen en 2 op het nippertje verloren
Zaterdag 14/11/2015 Callant Cup + Nat. IC     Dimitri en Niels in de ploeg Lummen in de Nationale afdeling
Zondag 15/11/2015 Callant Cup + Nat. IC     Stefan in de ploeg van Gruidrode in 3de afd. c
Zaterdag 21/11/2015 2de ontmoeting Gigo Riemst Riemst U10  
Zaterdag 21/11/2015 Callant Cup: Gent (incl. Nat. IC) Gent    
Zondag 22/11/2015 Callant Cup: Gent (incl. Nat. IC) Gent    
Zaterdag 28/11/2015 G-judotornooi Lokeren G-judoka's Kristof (2de) & Olivier (2de)
Zondag 29/11/2015 Ippon Throphy for kids Antwerpen U11/U13 Lars (2de), Lennart (1ste), Mohmad (1ste) en Islam (3de)
Zaterdag 5/12/2015 Open Provinciaal tornooi Dilsen-Stokkem U11/U13 Lars (2de), Lennart (2de), Mohmad (1ste), Islam (1ste) en Maximiliaan (1ste)
Zaterdag 5/12/2015 Oefentornooi Dilsen-Stokkem U9  
  6-10/12/2015 Internationaal G-tornooi Sint Petersburg Rusland   Kristof GOUD!!!!!en Jacques (coach)
Zaterdag 19/12/2015 Ontmoeting Lanklaar Dilsen Lanklaar Dilsen U14/U17/U21+  
Zaterdag 19/12/2015 BK Judo Politiebond Leuven   Dimitri is dit jaar organisator
Zondag 20/12/2015 Ontmoeting Lanklaar Dilsen Lanklaar Dilsen U11/U13 Lars (2de), Lennart (1ste), Mohmad (3de), Islam (1ste)en Maximiliaan (2de)
Zaterdag 9/01/2016 13de Internationaal Tornooi “Trofee van de Donderslag” Meeuwen-Gruidrode U15/U18/U20+  
Zaterdag 9/01/2016 13de Internationaal NE – WAZA Tornooi Meeuwen-Gruidrode 2001 en vroeger  
Zondag 10/01/2016 24ste Internationaal Tornooi U11, U13 Meeuwen-Gruidrode U11/U13 Lars(1ste), Lennart(1ste), Mohmad(1ste), Islam(1ste) en Carl(1ste)
Zondag 10/01/2016 1ste Internationaal G – Tornooi Meeuwen-Gruidrode G-judoka's Kristof(3de) & Olivier(3de)
Woensdag 13/01/2016 Vlaamse scholenkampioenschappen SVS Hasselt 2005 en vroeger Islam(1ste) & Maximiliaan(3de)
Zaterdag 16/01/2016 Beker der Topjudoka's Lokeren U15/U18/U20+  
Zondag 17/01/2016 Vriendschappelijke ontmoeting Opglabbeek 07/08/09/10 Nadia(3de) & Igor(3de)
Zaterdag 23/01/2016 Beker van de Mijnstreek Genk U11/U13 Islam(1ste), Nadia(3de), Sayana(1ste), Lars(1ste), Lennart(1ste), Mohmad(1ste) & Bram(2de)
Zondag 31/01/2016 Tornooi PUP/MIN Diepenbeek U11/U13 Islam(1ste), Nadia(3de), Maximiliaan(3de), Sayana(2de), Lars( gekwetst), Lennart(1ste), Mohmad(1ste) & Bram(1ste)
Zondag 21/02/2016 Ofenrandori Hamont 06/07/08/09/10 Nadia(3de) & Igor(3de)
Zaterdag 5/03/2016 Beker der Kempen Herentals U15/U18/U20+  
Zondag 6/03/2016 Beker der Kempen Herentals U11-U13 Lars (1ste), Lennart (1ste), Mohmad (1ste), Islam (1ste), Sayana (1ste)
Zaterdag 12/03/2016 Tornooi van de Fruitstreek St. Truiden U15/U18/U20+  
Zondag 13/03/2016 Tornooi van de Fruitstreek St. Truiden U11/U13 Lars (1ste), Lennart (2de), Mohmad (1ste), Islam (1ste), Sayana (1ste), Maximiliaan (3de), Arno (3de), Nadia (3de) en Carl (3de)
Zondag 20/03 2016 Ontmoeting Maaseik Neeroeteren U11/U13 Lars (1ste), Lennart (1ste), Mohmad (1ste), Islam (1ste), Sayana (1ste), Maximiliaan (1ste)
Zaterdag 26/03/2016 Jaarlijkse ontmoeting Herenthout U11/U13 Lars(1ste), Lennart(1ste), Mohmad (2de), Islam(2de), Sayana(1ste)
Zondag 3/04/2016 Elfde Olympia Tropfy Zonhoven U11/U13 Lars (1ste), Lennart (1ste), Mohmad (1ste), Islam (2de), Sayana (2de), Maximiliaan (3de)
Zaterdag 9/04/2016 Soeverein Judocup Lommel U11/U13 Lars (1ste), Lennart (2de), Mohmad (2de), Islam(1ste) , Sayana (2de), Maximiliaan (3de)
Zondag 10/04/2016 16de G-judomeeting Gooik   Kristof (1ste) & Olivier(1ste)
Zaterdag 16/04/2016 4de Night Store trofee voor jongeren Lummen U11/U13 Lars (1ste), Lennart (1ste), Mohmad (1ste), Islam (1ste), Sayana (1ste), Bram (3de)
Zondag 17/04/2016 4de Night Store trofee Lummen U15/U18  
Zondag 17/04/2016 Ploegentornooi Lummen U18/U20+  
Zondag 24/04/2016 Oefentornooi St. Lambrechts Herk 07-08-09-10 Nadia (1ste) en Igor (3de)
Woensdag 4/05/2016 Special Olympics Nationale Spelen La Louviëre    
Donderdag 5/05/2016 Special Olympics Nationale Spelen La Louviëre    
Vrijdag 6/05/2016 Special Olympics Nationale Spelen La Louviëre    
Zaterdag 7/05/2016 Special Olympics Nationale Spelen vertrek Alverberg 8.00u La Louviëre   Olivier(2de) en Kristof(1ste)
Zondag 8/05/2016 Meitornooi Koersel U11/U13 Lars(1ste), Lennart(1ste), Mohmad(1ste), Islam(1ste), Sayana(1ste), Maximiliaan(3de), Bram(2de), Carl(2de)l, Kobe(2de) en Tijl(3de)
Zondag 15/05/2016 Internationaal Tornooi Hermée U11/U13 Lars(1ste), Lennart(1ste), Mohmad(1ste), Islam(2de), Sayana(1ste), Maximiliaan(3de), en Carl(3de)
Zondag 29/05/2016 Vriendschappelijke ontmoeting Diepenbeek 07/08/09/10  
Zaterdag 4/06/2016 Bijscholing Leraars Zele    
Zondag 5/06/2016 3de ontmoeting voor jongens en meisjes Millen (Riemst) U10 Nadia(2de) en Igor(2de)
Zaterdag 18/06/2016 G-judo tornooi Bazel    
           
         

 

 

WEDSTRIJDEN 2014-2015

 

        Uiterste datum   Deelnemers & uitslagen
        inschrijving    
< < < <
Donderdag 18/09/2014 Special Olympics Europese Spelen Antwerpen     Kristof Zilver!!!! Vicekampioen van Europa
Zaterdag 20/09/2014 Pot van Olen rankingtornooi Olen 12/09/2014 U15  
Zondag 21/09/2014 Pot van Olen Olen 12/09/2014 U18-U21 Kamil (5de), Niels (7de), Stefan (5de) en Nicky (7de)
Zaterdag 27/09/2014 Pot van Olen Tervuren 20/09/2014 U15-U18-U21  
Zondag 28/09/2014 De Mini Pot van Olen Olen 19/09/2014 U11-U13  
Zaterdag 11/10/2014 8ste Kreasa Kids Tornooi Houthalen 2/10/2014 U11-U13  
Zaterdag 11/10/2014 9de Internationaal G-judo tornooi Herenthout 28/09/2014 G-judoka's Kristof (1ste) en Olivier (1ste)
Zondag 12/10/2014 Limburgs Kampioenschap Houthalen 5/10/2014 U21-+21 Dimitri (Limburgs Kampioen), Niels, Nicky en Stefan (3de)
Zondag 12/10/2014 Oefenrandori "Willy Gielen" Diepenbeek 7/10/2014 Geb. in 05/06/07/08 Momad (1ste) & Maximiliaan (3de)
Zaterdag 18/10/2014 Vlaams Kampioenschap Dendermonde   U21-+21 Stefan (1ste wedstrijd verloren)
Zaterdag 25/10/2014 Flanders Judocup Lommel      
Zondag 2/11/2014 Belgisch Kampioenschap Brugge   U21-+21  
Zaterdag 15/11/2014 Interclub (ploegen)        
Zaterdag 15/11/2014 Oefenrandori voor Benjamins Foto 1 Foto 2 St. Truiden   Geb. in 05/06/07/08 Maximiliaan (2de), Momad (2de), Carl (2de), Evi (1ste) & Margot (2de)
Zondag 16/11/2014 Interclub (ploegen)        
Zaterdag 22/11/2014 Interclub (ploegen)        
Zondag 23/11/2014 Interclub (ploegen)        
Zaterdag 29/11/2014 Beker van Oud Turnhout Oud Turnhout   U15-U18-U21+  
Zaterdag 29/11/2014 G-judo Krekeltornooi Lokeren     Kristof (2de) en Olivier (2de)
Zondag 30/11/2014 Tornooi Oud Turnhout Oud Turnhout   U11-U13  
Zaterdag 6/12/2014 Provinciale ontmoeting Lanklaar-Dilsen   U11-U13 Islam
Zondag 14/12/2014 Vriendschappelijke ontmoeting Diepenbeek   Geb. in 05/06/07/08 Een dikke proficiat aan Bram, Maximiliaan, Momad, Carl, Evi, Margot en Jonas!!
Zaterdag 20/12/2014 Bèrke Bemelmans Tornooi Lanklaar-Dilsen   U14-U17  
Zondag 21/12/2014 Bijscholing Leraars Zele      
Zondag 21/12/2014 Tornooi Lanklaar-Dilsen Lanklaar-Dilsen   U11-U13

proficiat aan Ellen, Islam en maximiliaan!!!!

Zaterdag 3/01/2015 Trofee van de Donderslag Meeuwen-Gruitrode   U15-U18-U21+ Amine (3de), Niels (7de), Stefan (5de)
Zaterdag 3/01/2015 Trofee van de Donderslag NE-WAZA Meeuwen-Gruitrode   U18-U21+  
Zondag 4/01/2015 Trofee van de Donderslag U11/U13 Meeuwen-Gruitrode   U11-U13 Maximiliaan (3de)
Woensdag 14/01/2015 Vlaamse Scholenkampioenschappen Hasselt   vanaf 2004 en ouder Islam is 3de geworden
Zaterdag 24/01/2015 Tornooi Genk Genk   U11-U13 Carl, Momad en Maximiliaan hadden zeer goed hun best gedaan, proficiat!!!!
Zondag 25/01/2015 Limburgse Kampioenschappen Jeugd Genk   U15-U18-U21 Amine zeer snel 2de geworden!
Zaterdag 31/01/2015 Tornooi Diepenbeek Diepenbeek   U15-U18
Zondag 1/02/2015 Tornooi Diepenbeek U11/U13 Diepenbeek   U11-U13 Dikke Proficiat aan Ellen, Arno en Islam. (U13) Maximiliaan,Carl, Mohmad, Margot, Evi, Cato en Bram. (U11)
Zaterdag 7/02/2015 Vlaamse Kampioenschappen jeugd Heren Dendermonde   U15-U18-U21  
Zondag 8/02/2015 Oefenrandori "Willy Gielen" Diepenbeek   06/07/08/09 Lars (1ste), Lennart (1ste), Lotte (2de) en Alexander (3de)
Zondag 8/02/2015 Vlaamse Kampioenschappen jeugd Dames Dendermonde   U15-U18-U21  
Zaterdag 14/02/2015 Belgische Kampioenschappen jeugd Heren Brugge   U15-U18-U21  
Zondag 15/02/2015 Belgische Kampioenschappen jeugd Dames Brugge   U15-U18-U21  
Zaterdag 21/02/2015 Int. Antwerp Open Flyer Merksem   U15-U18-U21+ Niels (gekwetst)
Zondag 1/03/2015 Oefenrandori Hamont   05/06/07/08/09 Lars (1ste) & Lennart (2de)
Zondag 6/03/2015 Oefenrandori St. Lambrechts Herk   06/07/08/09 Tijl, (3de) Kobe, (1ste) Bram, (2de) Jonas, (3de) en Lennart (1ste).
Woensdag 11/03/2015 Universitaire Belgische Kampioenschappen Brussel   U15-U18-U21+ Brons voor Niels!!!
Zaterdag 14/03/2015 Beker van de Fruitstreek St. Truiden   U15-U18-U21+ Niels,(1ste)
Zondag 15/03/2015 Tornooi U11 U13 St. Truiden   U11-U13 Mohmad (1s,te) Islam,(2de) Maximiliaan(2de) & Carl (1ste)
Zondag 22/03/2015 G-tornooi Gooik     Kristof (2de) & Olivier (2de)
Zondag 22/03/2015 Maaseikse judotornooi Maaseik   U11-U13  
Zaterdag 28/03/2015 Bekers der Kempen Herentals   U15-U18-U21+ Niels
Zondag 29/03/2015 Oefenrandori Lanaken     Lennart 1ste en Lars 2de.
Zondag 29/03/2015 Bekers der Kempen Herentals   U11-U13 Islam, Mohmad en Maximilliaan, alle drie eerste en Carl tweede!!!!!
Zondag 5/04/2015 Olympia Throphy Zonhoven Zonhoven   U11-U13 Islam (1ste) Mohmad (2de) Carl (2de) en Maximilliaan (3de)
Zaterdag 11/04/2015 12de Europees G-judotornooi Gent     Kristof is 1ste en Olivier 2de!
Zaterdag 18/04/2015 Oefenrandori U9 Lummen   07-08-09  
Zaterdag 18/04/2015 3e Night Store Trofee voor Jongeren Lummen   U11-U13 Islam, (2de) Carl, (1ste) Maximiliaan, (2de) Lennart (2de) en Lars (3de)
Zondag 19/04/2015 Ploegentornooi Lummen   U18-U21+ Niels en Dimitri bij de 1ste ploeg van Lummen eerste geworden!
Zondag 19/04/2015 3e Night Store Trofee Lummen   U15-U18  
Zaterdag 25/04/2015 4de prijs der Noorderkempen Brecht   U15-U18-U21+  
Zondag 3/05/2015 Mei tornooi Koersel   U11-U13 Islam (2de), Carl (3de), Lennart (1ste), Lars (3de), Maximiliaan (1ste) en Mohmad (1ste).
Zondag 10/05/2015 Ghallenge international de judo Hermée   U11-U13 Lars (1ste), Lennart(1ste), Carl (3de), Mohmad (1ste) en Islam (1ste)
Dinsdag 12/05/2015 Europese Kampioenschappen Politie Dresden (Duitsland)   +21 Dimitri (5de)
Woensdag 13/05/2015 Special Olympics Belgium Brussel   Openingsceremonie  
Donderdag 14/05/2015 Special Olympics Belgium Brussel   Skills Olivier & Kristof
Vrijdag 15/05/2015 Special Olympics Belgium Brussel   Wedstrijden Olivier & Kristof - beiden gouden medaille!!!!!!
Zaterdag 16/05/2015 Special Olympics Belgium Brussel   Sluitingsceremonie Olivier & Kristof
Zondag 31/05/2015 Vriendschappelijke ontmoeting Diepenbeek   07/08/09  
Zondag 7/06/2015 Oefenrandori extra 2015 Diepenbeek   06-07-08-09 Lars (1ste) Lennart (1ste)
Zondag 14/06/2015 Oefenrandori Millen   06-07-08-09 Lars (1ste) Kobe (2de) en Tijl (3de)
             
Zaterdag 27/06/2015 Daguitstap Ninglinspo Aywaille   Iedereen  
             
             

Kalender VJF 2013

Project jeugdwerking VJF oost

 

WEDSTRIJDEN 2013-2014

        Uiterste datum   Deelnemers & uitslagen
        inschrijving    
Evergem Beker Freddy Van Durme
Zaterdag 14/09/2013 Vergadering coaches G-judo        
Zondag 15/09/2013 Open Provinciaal Tornooi Dilsen-Stokkem 10/09/2013 U11 U13  
             
Zaterdag 21/09/2013 Pot van Olen Ranking Olen 13/09/2013 U15  
Zondag 22/09/2013 Pot van Olen Olen 13/09/2013 U18-U21+ Stefan (5de), Nicky (7de) & Niels (7de)
    Oefenrandori Kodokan Lanaken Lanaken 15/09/2013 van 2003 tot en met 2008 Carl (2de) & Momhad (2x2de)
    Bijscholing leraars Zele      
Zondag 29/09/2013 Mini pot van Olen Olen 20/09/2013 U11 U13  
Zaterdag 5/10/2013 8ste internationaal G-judo Tornooi Herenthout 28/09/2013   Krostof & Olivier
Zondag 6/10/2013 Limburgse Kampioenschappen St. Truiden   21+ Dimitri, Limburgs kampioen!!!!Stefan, Limburgs kampioen!!!Nicky,(3de) Piet (3de) & Niels
Zaterdag 12/10/2013 7de kids tornooi Houthalen   U11 U13  
Zondag 13/10/2013 3e Kreasatornooi SPECIALE EDITIE in HOUTHALEN Houthalen   U14-U17-U20+  
Zaterdag 19/10/2013 Vlaamse Kampioenschappen Dendermonde   21+ Dimitri, ZILVER!!!! Stefan, Nicky & Piet
Zondag 20/10/2013 Oefenrandori “ Willy Gielen” Diepenbeek 13/10/2013 04/05/06/07 Mohmad (1ste)& Carl (2de)
Zaterdag 26/10/2013 Flanders judo cup Lommel      
Zondag 27/10/2013 Flanders judo cup Lommel      
Zaterdag 2/11/2013 Belgische Kampioenschappen Herstal   21+ Dimitri, ZILVER (vicekampioen van Belgie! +100kgr.)
Zaterdag 16/11/2013 Interclub dag1        
Zondag 17/11/2013 oefenrandori voor de jongsten St. Truiden 12/11/2013   Momad (1ste) & Carl (2de)
Zondag 17/11/2013 Interclub dag1        
Zaterdag 23/11/2013 Interclub dag2        
Zondag 24/11/2013 Interclub dag2        
Zaterdag 30/11/2013 G-judotornooi Lokeren      
Zondag 8/12/2013 Vriendschappelijke ontmoeting Diepenbeek 2/12/2013 05 en later Mohmad (1ste)
Zondag 15/12/2013 Bijscholing leraars Zele      
Zondag 22/12/2013 U 11 en U 13 TORNOOI Dilsen 14/12/2013 U11 U13  
Zaterdag 4/01/2014 Trofee van de Donderslag Meeuwen-Gruitrode 25/12/2013 U15-U18-U21+ Niels (1wedstrijd gewonnen) & Stefan
    Trofee van de Donderslag Ne-Waza tornooi Meeuwen-Gruitrode 25/12/2013    
Zondag 5/01/2014 Trofee van de donderslag U11 U13 Meeuwen-Gruitrode 25/12/2013 U11 U13  
Woensdag 15/01/2014 SVS Vlaamse scholenkampioenschappen judo Hasselt 18/12/2014 zie de info Kamil (3de)
Zaterdag 25/01/2014 Beker van de Mijnstreek Genk 22/01/2014 U11 U13  
Zondag 26/01/2014 Jeugd randori Opglabbeek 20/01/2014 05,06,07,08,09  
Zondag 26/01/2014 Provinciale Kampioenschappen Genk 18/01/2014 U15-U18-U21  
Zondag 23/02/2014 Oefen-randori Hamont 17/02/2014 2002 of later Mohmad (1ste) & Carl (2de)
Zaterdag 1/03/2014 G-tornooi Ede (Nederland) 22/02/2014   Kristof (3de) & Olivier (3de)
Zondag 2/03/2014 Oefen-randori Diepenbeek 26/02/2014 05-06-07-08 Mohmad (1ste) & Carl (1ste)
Zaterdag 8/03/2014 Internationaal Tornooi
Ingelmunster 28/02/2014 U15-U18-U21+ Kamil (3de)
zondag 9/03/2014 Oefen-randori Kodokan Lanaken Lanaken 2/03/2014 van 2004 tot 2009 Mohmad (1ste)& Carl (3de)
Zondag 15/03/2014 Tornooi van de fruitstreek St. Truiden 9/03/2014 U15-U18-U21+ Niels (7de), Kamil (1ste), Stefan (3de) & Jamil (3de)
Zondag 16/03/2014 Tornooi van de fruitstreek St. Truiden 9/03/2014 U11 U13  
Zondag 16/03/2014 Golden Judo Cup 2014 Zelzate 12/03/2014 U15-U18-U21+ Kamil (3de)
Zondag 23/03/2014 1ste Open bekers van Gent Gent-Zwijnaarde 15/03/2014 U15-U18-U21+ Kamil (1ste)
Zondag 23/03/2014 G-tornooi Gooik 12/03/2014   Kristof (1ste) & Olivier (2de)
Zondag 23/03/2014   Maaseik 16/02/2014 U11 U13  
Zaterdag 29/03/2014 Beker der Kempen Afgelast!!!! Herentals      
Zondag 30/03/2014 Beker der Kempen U11-U13 Opgelet U15 zelfde dag Herentals 21/03/2014 U11 U13 U15  
Zaterdag 5/04/2014 Groen-Blauw Moorsele   U15-U18-U21+  
Zondag 6/04/2014 Negende Olympia Trophy Zonhoven 29/03/2014 U11 U13  
Zaterdag 12/04/2014  
Evergem   U15-U18-U21+  
Zondag 13/04/2014 Int.Soeverein JudoCup
Lommel 25/03/2014 U15-U18-U21+ Kamil(7de)
Zaterdag 19/04/2014 2de Night Store trofee voor jongeren Lummen 14/04/2014 U11 U13  
Zondag 20/04/2014 2de Night Store trofee Lummen 14/04/2014 U15-U18 Kamil(1ste) & Amine(2de)
Zondag 20/04/2014 Ploegentornooi Lummen 14/04/2014 U18 en ouder Ploeg Hasselt (prima gedaan!)
Zondag 20/04/2014 Bekers van Deinze
Deinze   U15-U18-U21+  
Zaterdag 26/04/2014 Prijs der Noorderkempen Brecht
Brecht 23/04/2014 U15-U18-U21+ Jamil(3de) & Amine(3de)
Zaterdag 3/05/2014 GroenBlauw Wachtebeke
Wachtebeke   U15-U18-U21+  
Zaterdag 3/05/2014 Provinciaal Open Ne-Wazatornooi
Wachtebeke      
Zondag 4/05/2014   Koersel      
Zondag 11/05/2014 Lennik Open Pajot
Lennik      
Zaterdag 17/05/2014 Ranking Ippon Throphy
Herentals   U15-U18 Kamil & Amine
Zaterdag 31/05/2014 G - Tornooi St. Truiden
St. Truiden     Kristof & Olivier
Zondag 08/06/2014 Oefenrandori St. Lambrechts Herk   geb. in 05/06/07/08  
             
             
             
             
             
             

 

WEDSTRIJDEN 2012-2013

        Uiterste datum   Deelnemers & uitslagen
        inschrijving    
Zondag 16/09/2012 Pot van Olen Olen   U17 U20+ Niels (8ste) & Nicky (8ste)
Zaterdag 22/09/2012 Mini Pot van Olen Olen   U11 U13  
Zondag 23/09/2012 Pot van Olen Olen   U15 Amber (5de)& Anoucha (9de)
Zaterdag 6/10/2012 7de internationaal G-judo tornooi Herenthout   G-JUDO Kristof (1ste)& Olivier (1ste)
Zondag 7/10/2012 Limburgse Kampioenschappen Diepenbeek   -20+ Dimitri Limburgs kampioen! Piet (3de), Niels (7de)& Nicky (9de)
Zaterdag 13/10/2012 6de Kreasa Kids Tornooi Houthalen   U11 U13 Jason(3de)
Zondag 14/10/2012 2de Kreasa Tornooi Houthalen   U14 U16 U20+ Sam(3de), Ambe(3de)r & Anoucha(3de)
Zaterdag 20/10/2012 Vlaamse Kampioenschappen Herentals   -20+ Dimitri (5de)& Piet (1ste wedstrijd verloren)
Zaterdag 27/10/2012 Flanders judo cup Lommel      
Zondag 28/10/2012 Flanders judo cup Lommel      
Zaterdag 3/11/2012 Belgische kampioenschappen Herstal   -20+  
Zondag 4/11/2012 Najaarsoefenrandori "Willy Gielen" Diepenbeek   Geb. in '03, '04, '05, '06 Momad (1ste en 1ste prijs beste techniek) Lana (3de)
Zaterdag 17/11/2012 Krekeltornooi Lokeren   G-judo Kristof (2de)& Olivier (2de)
Zaterdag 17/11/2012 1ste dag interclub 4de afd. A (Stevoort) St. Truiden     Niels, Nicky en Piet / Dimitri speelt in 2de afd. bij Lummen
Zaterdag 24/11/2012 2de dag interclub 4de afd. A (Stevoort) Brecht     Niels, Nicky en Piet / Dimitri speelt in 2de afd. bij Lummen
Zondag 9/12/2012 Vriendschappelijke ontmoeting Diepenbeek   Geb. in '03, '04, '05, '06 Momad (1ste), Jason (ziek) & Rune (1ste)
Zondag 9/12/2012 Bijscholing leraars Zele     Jacques, Dimitri & Niels
Zaterdag 15/12/2012 Belgische Kampioenschappen Politie Lichtervelde   Politie & veiligheidsdiensten Dimitri is Belgisch Kampioen Politie +90kgr
Zondag 16/12/2012 Tornooi Dilsen Lanklaar-Dilsen   U11-U13 Sam (3de) & Jason (3de)
Zaterdag 22/12/2012 Kersttornooi Lummen   U15-U17-U20+ Stefan (5de), Nicky (5de) & Dimitri (2de)
zondag 23/12/2012 Kersttornooi Lummen   U11-U13 Rune (3ste), Senne (2de), & Sam (3de)
   

 

       
Zaterdag 5/01/2013 Trofee van de Donderslag (10de inter. torn.) Meeuwen-Gruitrode   U15-U17-U20+ Stefan (7de), Piet (9de), Niels (9de), Akhmed (ziek) & Sam (9de)
Zaterdag 5/01/2013 Trofee van de Donderslag (10de inter.NW torn.) Meeuwen-Gruitrode     Nicky (2de)
Zondag 6/01/2013 Trofee van de Donderslag Meeuwen-Gruitrode   U11-U13 Senne (2de)
Woensdag 16/01/2013 Vlaamse scholenkampioenschappen Hasselt      
Zaterdag 19/01/2013 Beker van de Mijnstreek Genk   U11-U13  
Zondag 20/01/2013 Provinciale Kampioenschappen Limburg Genk   U15-U18-U21 Akhmed, Limburgs Kampioen!!!, Anoucha (3de),Sam (6de) & Amber (ziek)
Zaterdag 26/01/2013 Vlaamse Kampioenschappen jeugd heren Herentals   U15-U18-U21 Akhmed (7de) & Anoucha (1ste wedstrijd verloren)
Zondag 27/01/2013 Vlaamse Kampioenschappen jeugd dames Herentals   U15-U18-U21  
Zaterdag 2/02/2013 Groen & blauw tornooi AFGELAST !!!!!!!!!! Diepenbeek   U15-U18-U21+ Akhmed AFGELAST !!!!!!!!!!
Zondag 3/02/2013 Tornooi voor -11 en -13 jarigen Diepenbeek   U11-U13 Senne (2de) & Emiel (4de)
Zaterdag 16/02/2013 Belgische Kampioenschappen jeugd Jongens Herstal   U15-U18-U21  
Zondag 17/02/2013 Belgische Kampioenschappen jeugd Meisjes Herstal   U15-U18-U21  
Zondag 24/02/2013 Oefenrandori Hamont   van 6 tot 12 jaar Mohmad (1ste) 2de poule waar tegenstanders 3 jaar ouder zijn (2de)
Zaterdag 2/03/2013 ontmoeting jeugd Herenthout   U11-U13  
Zaterdag 9/03/2013 Jeugdontmoeting Sint Truiden   U11-U13  
Zondag 10/03/2013 Tornooi van de Fruitstreek Sint Truiden   U15-U18-U21 Anoucha (5de), Stefan (2de), Akhmed (5de), Amber (5de) & Piet (7de)
Zaterdag 16/03/2013 Bekers der Kempen AFGELAST !!!!!!!!! Herentals 9/03 U15-U18-U21 AFGELAST !!!!!!!!!
Zondag 17/03/2013 Bekers der Kempen AFGELAST !!!!!!!!! Herentals 9/03 U11-U13 AFGELAST !!!!!!!!!
Zondag 17/03/2013 Oefenrandori Diepenbeek 13/03 van 6 tot 12 jaar Mohmad (1ste) & Carl (3de)
Zondag 24/03/2013 3de Maaseikse judotornooi Maaseik 16/03 U11-U13  
Zondag 24/03/2013 13° G-JUDOTORNOOI Gooik 11/03 G-judo Olivier (3de) & Kristof (2de)
Zaterdag 30/03/2013 Bekers van Deinze Deinze 28/03 U15-U18-U21  
zaterdag 6/04/2013 Tornooi “FREDDY VAN DURME” Evergem 2/04 U15-U18-U21  
Zondag 7/04/2013 Achtste Olympia Trophy Zonhoven 31/03 U11-U13 Luca (3de)
Zaterdag 13/04/2013 Soeverein Judocup Lommel 25/03 U11-U13  
Zondag 14/04/2013 Soeverein Judocup Lommel 25/03 U15-U18-U21 Akhmed
Zaterdag 20/04/2013 Night Store Trofee Lummen 15/04 U15-U18-U21 Stefan (2de), Akhmed (3de)& Anoucha (3de)
Zaterdag 20/04/2013 Ploegentornooi Lummen 15/04 U15-U18-U21 Stefan & Akhmed (ploeg Meeuwen- Gruidrode) Dimitri (ploeg Lummen)
Zondag 21/04/2013 Night Store Trofee voor jongeren Lummen 15/04 U11-U13  
Zondag 21/04/2013 Oefenrandori St. Lambrechts Herk 14/04 02-03-04-05-06 Mohmad (1ste), Carl (2de)& Emiel (3de)
Zaterdag 27/04/2013 Open Trofee Groen-blauw Wachtebeke   U15-U18-U21  
Woensdag 1/05/2013 Nationaal Interprovinciaal ploegentornooi Ingelmunster   U15-U18 Amber (ploeg Limburg meisjes 3de plaats) & Anoucha (ploeg Limburg jongens 2de plaats)
Zondag 5/05/2013 Mei tornooi Koersel 27/04 U11-U13  
Woensdag 8/05/2013 Special olympics Belgium (Nat. spelen) Gent   opening Olivier & Kristof
Donderdag 9/05/2013 Special olympics Belgium (Nat. spelen) Gent   G-judo wedstrijden Olivier & Kristof
Vrijdag 10/05/2013 Special olympics Belgium (Nat. spelen) Gent   G-judo wedstrijden Olivier & Kristof
Zaterdag 11/05/2013 Special olympics Belgium (Nat. spelen) Gent   G-judo wedstrijden + sluiting Olivier(2de) & Kristof(2de)
Zaterdag 18/05/2013 Ippon trophy Herentals 15/05 U15-U18 Anoucha (in voorronde uitgeschakeld)
Zondag 19/05/2013 Ippon trophy Herentals 15/05 U21+ Akhmed (in voorronde uitgeschakeld)
Zaterdag 25/05/2013   Lennik   U15-U18-U21  
Zondag 26/05/2013 Vriendschappelijke ontmoeting Diepenbeek 20/05 geboren in 05 en later Mohmad (1ste) & Carl (1ste)
Zondag 2/06/2013 Openlucht oefenrandori Houthalen 20/05 03-04-05-06-07-08 Mohmad, Carl & Emiel
             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WEDSTRIJDEN 2011-2012

Nieuwe reglementering Kampioenschappen +20

Vrijdag 16/09/2011 Europese Kampioenschappen Lommel U20 Site VJF
Zaterdag 17/09/2011 Europese Kampioenschappen Lommel U20 Site EK Lommel
Zondag 18/09/2011 Europese Kampioenschappen Lommel U20 Zo kortbij, profiteer ervan om te gaan kijken!
Zaterdag 24/09/2011 Minipot van Olen Olen U11/U13  
Zaterdag 24/09/2011 Open van Brabant Zemst U17/U20+  
Zondag 25/09/2011 Pot van Olen Olen U15  
Zaterdag
1/10/2011
6de Intern. G-judo tornooi Herenthout G - judo Olivier (2de) & Kristof (2de)
Zondag
9/10/2011
Limb. Kampioenschappen Neeroeteren +20 Niels (7de) & Piet (5de)
Zaterdag 15/10/2011 5de Kreasa kids tornooi Houthalen U11/U13  
Zondag 16/10/2011 1ste Kreasa tornooi Houthalen U14/U16/U20+  
Zaterdag 22/10/2011 Vlaamse Kamp.   +20  
Zondag 23/10/2011 Tornooi Samourai Lanklaar-Dilsen U11/U13 Celine (3de) & Senne (2de)
Zaterdag
5/11/2011
Belgische Kamp. (Programma) Ronse +20 Nicky (1ste ronde uitgeschakeld door de latere zilveren medaille)
Zondag
6/11/2011
Belgische Kamp. (Programma) Ronse +20  
Zaterdag 19/11/2011 Krekeltornooi Lokeren G - judo Olivier (2de) & Kristof (1ste)
Zondag 20/11/2011 Hyundai Cup dag 1 (programma) Beveren Heren 2de afd. B ploeg Lummen - Dimitri
Zondag 20/11/2011 Hyundai Cup dag 1 (programma) Schoten Heren 4de afd. A ploeg Stevoort - Niels, Nicky & Piet (ploeg)
Zaterdag 26/11/2011 Hyundai Cup dag 2 (programma) St. Truiden Heren 4de afd. A ploeg Stevoort - Niels, Nicky & Piet
Zondag 27/11/2011 Hyundai Cup dag 2 (programma) Lichtervelde Heren 2de afd. B ploeg Lummen - Dimitri
Zaterdag
3/12/2011
Hyundai Cup Nat. finale      
Zondag 11/12/2011 vriendschappelijke ontmoeting Diepenbeek U9 Senne (1ste), Jef (3de) & Hendrik (3de)
Zaterdag 17/12/2011 BK Politie & veiligheidsdiensten Lichtervelde   Dimitri (Belgisch kampioen +90kgr. en 2de in alle categoriën)!!!
Zaterdag 17/12/2011 3de Kersttornooi Lummen U15/U17/U20+  
Zondag 18/12/2011 3de Kersttornooi Lummen U11/U13 Claes Amber (4de), Senne (3de), Anoucha (3de), Sam (4de) & Dries (4de)
Zaterdag
7/01/2012
Trofee van de Donderslag Meeuwen-Gruidrode U15/U17/U20+  
Zaterdag
7/01/2012
Trofee van de Donderslag Ne-Waza Meeuwen-Gruidrode geb. in 1997 en vroeger  
Zondag
8/01/2012
Trofee van de Donderslag Meeuwen-Gruidrode U11/U13 Sam (3de)& Jef (gekwetst)
Woensdag 18/01/2012 SVS scholenkampioenschappen Hasselt geb. in 2001 en vroeger Uitslagen
Zondag 29/01/2012 Tornooi JC Thor Diepenbeek Diepenbeek U11/U13 Senne (2de) & Sam (3de)
Zaterdag
4/02/2012
3de Beker van de Mijnstreek Genk U11/U13 Gianluca (3de)
Zaterdag 10/03/2012 25ste St. Truidens jeugdtornooi St. Truiden U11/U13 Sam, (3de) & Gianluca (3de)
Zondag 18/03/2012 2de Maaseikse judotornooi Maaseik U11/U13 Sam (3de, 1 wedstr. gewonnen)
Zondag 25/03/2012 Jeugdrandori Diepenbeek Geb. in 03/04/05/06 Marie (3de), Luca (2de), Lana (5de), Andrej (4de), Rune Bussé (1ste), Rune Beenaerts (3de), foto's!!!!
Zondag 25/03/2012 Beker der Kempen Herentals U11/U13  
Zondag 25/03/2012 12de judotornooi Gooik G-JUDO Kristof (1ste) & Olivier (3de)
Zondag 1/04/2012 Zevende Olympia Trophy Zonhoven U11/U13 Sam (3de), Marie (2de), en Emiel (3de)
Zaterdag 7/04/2012 Soeverein judocup Lommel U11/U13  
Zaterdag 21/04/2012 11de Europees judotornooi Gent G-JUDO Kristof (2de) & Olivier (2de) sfeerfoto's 1-2-3-4-5-6-7
Zondag 22/04/2012 oefenrandori Herk-sport St. Lambrechts Herk Geb. in 03/04/05/06 Lana (3de), Mohmad (1ste), Luca (3de), Andrej 3de)
Zaterdag 28/04/2012 Trofee groen&blauw O-Vlaanderen Wachtebeke U15/U17/U20+ Anoucha (7de van de 14)
Zondag 6/05/2012 Mei-ontmoeting Koersel U11/U13 Sam (2de), Senne (2de)
Woensdag 16/05/2012 Special olympics Belgium (Nat. spelen) Luik Opening  
Donderdag 17/05/2012 Special olympics Belgium (Nat. spelen) Luik G-judo wedstrijden Kristof & Olivier
Vrijdag 18/05/2012 Special olympics Belgium (Nat. spelen) Luik G-judo wedstrijden Kristof & Olivier
Zaterdag 19/05/2012 Special olympics Belgium (Nat. spelen) Luik Sluiting  
Zaterdag 19/05/2012 Ippon Trophy Antwerp Herentals +20  
Zondag 3/06/2012 Open Provinciaal tornooi Lanklaar-Dilsen U11/U13  
           
           
           
           
           
           
---------------- -------------- ----------------------------------------- ------------------------- --------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WEDSTRIJDEN 2010-2011

Zaterdag
11/09/2010
Open van Brabant
Zemst
U17-U20 +
Magomed (5de) Akhmed (2de)
Zaterdag
18/09/2010
Pot van Olen
Olen U17-U20 +
Akhmed
Zondag
19/09/2010
Pot van Olen
Olen
U11-U13
Geen deelnemers
Zaterdag
25/09/2010
Minipot van Olen
Olen
U11-U13
Geen deelnemers
Zondag
26/09/2010
Trofee van de Dommelvalei
Neerpelt
U15-U17-U20+
Afgelast
Zondag
10/10/2010
Limburgs Kamp.
Diepenbeek 20+
Dimitri, (2de) Niels, (5de) Nicky (5de) & Adlan (5de)
Zaterdag
16/10/2010
Beker van Oud Turnhout
Oud Turnhout
U15-U17+
Magomed (2de)
Zaterdag
16/10/2010
5de intern. G-judotornooi
Herenthout
G-JUDO
Kristof (1ste) & Olivier (1ste)
Zaterdag
23/10/2010
Vlaams Kamp.
Herentals
20+
Dimitri (3de)
Zaterdag
6/11/2010
Belgisch Kamp.
Ronse 20+
Dimitri (5de)
Donderdag
11/11/2010
Inter Prov. ploegentornooi
Meeuwen-Gruitrode
U13
Riet (3de)
Zaterdag
13/11/2010
Tornooi Freddy van Durme
Evergem
U15-U17-U20+
Magomed
Zaterdag
13/11/2010
Sint-Truidens Jeugdtornooi
Sint Truiden
U11-U13
Amber (3de) & Magomed Zakriëv (3de)
Zondag
14/11/2010
Sint-Truidens Judotornooi
Sint Truiden
U15-U17-U20+
Magomed (3de)
Zaterdag 20/11/2010 Krekeltornooi Lokeren G-JUDO Kristof (2de)
Zaterdag
20/11/2010
Hyundai cup dag 1
Runkst-Hasselt
4de afdeling
Niels, Nicky & Magomed (ploeg Stevoort)
Zondag
21/11/2010
Hyundai cup dag 1
Schoten
2de afdeling
Dimitri (ploeg Lummen)
Zaterdag
27/11/2010
Hyundai cup dag 2
Brecht
4de afdeling
Niels, Nicky & Magomed (ploeg Stevoort)
Zondag
28/11/2010
Hyundai cup dag 2
Brecht
2de afdeling
Dimitri (ploeg Lummen)
Zondag
5/12/2010
Eurosystornooi
Houthalen
U11-U13
Riet (3de) & Amber (ziek)
Zaterdag
11/12/2010
2de Judo Tornooi Hulshout gr.+bl.
Hulshout
U15-U17-U20+
Afgelast
Zondag 12/12/2010 vriendschappelijke ontmoeting Diepenbeek U9 Salina (3de), Celine (3de) & Senne (1ste)
Zondag
12/12/2010
Tornooi Lanklaar-Dilsen
Lanklaar-Dilsen
U11-U13
Riet (2de) & Dries (5de)
Zaterdag
18/12/2010
Kersttornooi
Lummen
U11-U13
Riet (2de), Amber (3de) & Dries (2de)
Zondag
19/12/2010
Kersttornooi
Lummen
U15-U17-U20+
Geen deelnemers
Zaterdag 8/01/2011 Trofee van de Donderslag Meeuwen-Gruitrode U15-U17-U20+ Magomed
Zondag 9/01/2011 Trofee van de Donderslag Meeuwen-Gruitrode U11-U13 Celine (4de) & Senne (3de)
Zaterdag 15/01/2011 Matsuru Dutch Open Espoir Eindhoven U15/U20 Magomed
Woensdag 19/01/2011 S.V.Scholenkampioenschappen Hasselt   uitslagen !!!
Zaterdag 22/01/2011 Antwerp Open Antwerpen U17/U20 Magomed
Zondag 23/01/2011 Tornooi van -11 jaar en -13 jaar Diepenbeek U11-U13 Sam, (4de) Riet, (3de) Senne,(2de) Jef (4de) & Celine (3de)
Zaterdag 29/01/2011 Beker de Topjudoka's Lokeren U15-U17-U20+ Akhmed
Zondag 6/02/2011 Prov. Kampioenschap jeugd Houthalen U15-U17-U20 Akhmed (3de)
Zaterdag 12/02/2011 Vl. Kampioenschap jeugd Heren Herentals U15-U17-U20 Akhmed (7de)
Zondag 20/03/2011 11de G-judotornooi Gooik Gooik G-judo Kristof (1ste) & Olivier (2de)
Zondag 20/03/2011 1ste Maaseikse Judotornooi Maaseik U11-U13 Amber (2de) & Riet
Zaterdag 26/03/2011 Bekers der Kempen Herentals U15-U17-U20+ Akhmed
Zondag 27/03/2011 Oefenrandori Herk Sport St. Lambrechts Herk Geb. 01-02-03-04-05-06 Willem,(3de) Gianluca,(3de) Senne,(1ste) Celine,(2de) Anouk,(2de) Jason,(1ste) Kasper,(3de) Hendrik,(1ste) Alexander,(2de) Marie(2de) & Dylan(3de)
Zondag 10/04/2011 Oefenrandori Diamant Diepenbeek Geb. 02-03-04-05 Celine,(1ste) Dylan,(3de) Anouk,(4de) Jason,(1ste) Kasper,(3de) Alexander,(4de) Miro (2de) & Emiel (4de)
Zondag 17/04/2011 Zesde Olympia Trophy Zonhoven U11-U13 Riet (3de)
Zaterdag 1/05/2011 4de editie Mei Tornooi Koersel U11-U13 Celine (4de)
Zaterdag 14/05/2011 Open Pajottenland Lennik U15-U17-U20+  
Zaterdag 21/05/2011 Ippon Trophy Antwerp Heren Herentals U17/U20+  

Woe/do/vr/za

1-2-3-4/06/2011 Special Olympics Hasselt   Olivier (3de) en Kristof (3de)
Zondag 5/06/2011 Open Prov. tornooi Lanklaar-Dilsen U11-U13 Celine (3de), Riet (3de), Amber
Zaterdag 18/06/2011 Oefenrandori Thor Diepenbeek Geb. 02-03-04 Dylan, Jason, Hendrik, Emiel, Celine, Miro, Alexander & Kasper
           
           

WEDSTRIJDEN